Ypatinga Božolė ir sūrių degustacija

Ypatinga Božolė ir sūrių degustacija

BOŽOLE IR SŪRIŲ DEGUSTACIJA SKAMBANT SVAIGINANČIOMS MELODIJOMS

Lapkričio 18-ąją visas pasaulis mini „Božole“. Šios ypatingos šventės proga Jus kviesime patirti dar neatrastų skonių žaismą, degustuojant tobulo suderinamumo duetą - jauną Božolė ir sūrius.

Idealią tarpusavio dermę kuriančių vynuogių gėrimo ir sūrio natų kelionėje jus lydės meistriškas someljė Mantas Šarkiūnas, o vakaro melodijomis užburs Gabriela Zdanovičiūtė su įspūdinga prancūziškos, džiazo ir pop muzikos programa.

Plačiau apie degustaciją:
• Degustacijos pradžia 19:00 val.
• Bus ragaujamas Jaunas šių metų Božolė ir įvairių skonių sūriai
• Degustaciją ves someljė Mantas Šarkiūnas
• Degustacijos trukmė ~60 min.
• Nuo 20:00 val. muzikinė Gabrielos Zdanovičiūtės programa

Degustacijos kaina asmeniui nuo 15 Eur*

Būtina išankstinė rezervacija telefonu +370 667 22804 arba el. paštu restoranas@gradiali.com

*Vietų skaičių ribotas, kainos artėjant šventei – didės.

Primename, kad svečiams būtinas Galimybių pasas arba skaitmeninis COVID pažymėjimas, arba vienas iš medicininių dokumentų iš e.sveikatos sistemos: vakcinacijos išrašas, dokumentas, įrodantis, kad persirgta COVID-19 liga, ar neigiamo testo rezultato išrašas. Kartu su Galimybių pasu arba jį atitinkančiu dokumentu gali reikėti parodyti asmens tapatybės dokumentas.

  • Lapkričio 18 d.  nuo 19:00
2021-11-18 19:00 2021-11-18 19:00 Europe/Vilnius Ypatinga Božolė ir sūrių degustacija BOŽOLE IR SŪRIŲ DEGUSTACIJA SKAMBANT SVAIGINANČIOMS MELODIJOMS Lapkričio 18-ąją visas pasaulis mini „Božole“. Šios ypatingos šventės proga Jus kviesime patirti dar neatrastų skonių žaismą, degustuojant tobulo suderinamumo duetą - jauną Božolė ir sūrius. Idealią tarpusavio dermę kuriančių vynuogių gėrimo ir... --- //palangatic.lt/renginys/ypatinga-bozole-ir-suriu-degustacija/date-20211118/ Sanatorija-viešbutis „Gradiali“, Vanagupės g. 15, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 15.00
  • Plačiau
Kiti kiti renginiai