Vasariškų istorijų skaitymai ir kūrybinės dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje

Vasariškų istorijų skaitymai ir kūrybinės dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia vaikus nuo 6 metų ir jų tėvelius į trumpų istorijų skaitymus ir kūrybines dirbtuvėles. Jaukiai įsitaisę dalyviai galės pasiklausyti knygose aprašytų pačių įdomiausių istorijų apie vasarą, jūrą, upes ir jų gyventojus.

Dirbtuvėse visus kviesime pasitelkti savo kūrybiškumą, fantaziją ir drauge su kitais dalyviais kurti vieną bendrą piešinį. Jį planuojame pildyti visą vasarą kūrybinių dirbtuvių metu!

Dalyvių skaičius ribojamas iki 10.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Atėjus į renginį bus privaloma užpildyti COVID-19 anketą. Atsiprašome už nepatogumus.

Laukiame jūsų Palangos vasaros skaitykloje (Vytauto g. 72, Palangoje).

  • Birželio 25 d.
2021-06-25 2021-06-25 Europe/Vilnius Vasariškų istorijų skaitymai ir kūrybinės dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia vaikus nuo 6 metų ir jų tėvelius į trumpų istorijų skaitymus ir kūrybines dirbtuvėles. Jaukiai įsitaisę dalyviai galės pasiklausyti knygose aprašytų pačių įdomiausių istorijų apie vasarą, jūrą, upes ir jų gyventojus. Dirbtuvėse visus kviesime pasitelkti savo kūrybiškumą,... --- //palangatic.lt/renginys/vasarisku-istoriju-skaitymai-ir-kurybines-dirbtuves-palangos-vasaros-skaitykloje/date-20210625/ Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai