Tarptautinis teatrų festivalis „Šermukšnis“

Tarptautinis teatrų festivalis „Šermukšnis“

Liepos 2 d. (penktadienis) 20 val. į Šventosios centrinę aikštę atkeliauja gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis". Čia pasirodys iš Krokuvos pakviesti svečiai „Teatr KTO“, kurie pristatys kaukių spektaklį „Peregrinus“ (režisierius Jerzy Zoń), rodytą Niujorke, Monrealyje, Londone, Seule, Sankt Peterburge.

Lenkijos artistai, pasitelkę patrauklią choreografiją ir groteską, malonia vizualine forma kalba apie šiuolaikinį pasaulį, pinkles, į kurias įsipainioję individai blaškosi, blanksta, vysta, praranda savo išskirtinę tapatybę. Jau apkeliavęs pusšimtį festivalių Thomo Sternso Elioto poezijos inspiruotas kūrinys „Peregrinus“ – tik vienos šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dienos atspindys. Spektaklis pasakoja, kaip žmonės patys save kankina, skurdina, griauna savo vidinį pasaulį.

Spektaklis nemokamas.

  • Liepos 2 d.  nuo 20:00
2021-07-02 20:00 2021-07-02 20:00 Europe/Vilnius Tarptautinis teatrų festivalis „Šermukšnis“ Liepos 2 d. (penktadienis) 20 val. į Šventosios centrinę aikštę atkeliauja gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis". Čia pasirodys iš Krokuvos pakviesti svečiai „Teatr KTO“, kurie pristatys kaukių spektaklį „Peregrinus“ (režisierius Jerzy Zoń), rodytą Niujorke, Monrealyje,... --- //palangatic.lt/renginys/tarptautinis-teatru-festivalis-sermuksnis/date-20210702/ Šventosios centrinė aikštė, Topolių g. 4, Palanga, Palangoje