Susitikimas su fotografu Tadu Kazakevičiumi ir jo parodos „Tai ko nebebus" uždarymas

Susitikimas su fotografu Tadu Kazakevičiumi ir jo parodos „Tai ko nebebus" uždarymas

Kviečiame į jaukų susitikimą su fotografu Tadu Kazakevičiumi taip atsisveikinant su mėnesį muziejuje buvusia fotografijos paroda „Tai ko nebebus".

Paroda „Tai ko nebebus“ – tai T. Kazakevičiaus fotografijų ciklas, pristatantis penkerius metus fiksuotą nykstantį Lietuvos kaimą. Ieškodamas įsimintinų ir iškalbingų kadrų šalies keliais ir vieškeliais fotomenininkas nuvažiavo daugiau nei 7000 kilometrų.

Ciklą autorius vadina asmenine sentimentalia kelione, nusidriekusia per įvairias Lietuvos vietoves – Plungės, Šalčininkų, Ukmergės, Elektrėnų, Anykščių, Kazlų Rūdos, Pasvalio ir kitus rajonus.

Parodoje pristatomas fotomenininko nuotraukų ciklas pateko ne tik į prestižinį „Leica Oskar Barnack Award“, bet ir į tarptautinių fotografijos konkursų „ZEISS Photography“, „Lens Culture“, „The Royal Photographic Society“ parodų finalininkų gretas.

T. Kazakevičiaus ciklas „Tai, ko nebebus“ pristatytas „The British Journal of Photography“, taip pat didele apimtimi eksponuotas prestižinėje „Jimei x Arles“ (Kinija) parodoje, „Xposure“ fotografijos festivalyje (Jungtiniuose Arabų Emyratuose) bei daugelyje kitų tarptautinių festivalių.

  • Rugsėjo 11 d.  nuo 16:00
2021-09-11 16:00 2021-09-11 16:00 Europe/Vilnius Susitikimas su fotografu Tadu Kazakevičiumi ir jo parodos „Tai ko nebebus" uždarymas Kviečiame į jaukų susitikimą su fotografu Tadu Kazakevičiumi taip atsisveikinant su mėnesį muziejuje buvusia fotografijos paroda „Tai ko nebebus". Paroda „Tai ko nebebus“ – tai T. Kazakevičiaus fotografijų ciklas, pristatantis penkerius metus fiksuotą nykstantį Lietuvos kaimą. Ieškodamas įsimintinų ir... --- //palangatic.lt/renginys/susitikimas-su-fotografu-tadu-kazakeviciumi-ir-jo-parodos-tai-ko-nebebus-uzdarymas/date-20210911/ Jono Šliūpo muziejus, Vytauto g. 23A LT-00135 Palanga, Palanga, Palangoje