„Širdingai su Drukteiniu sanatorijoje „Gradiali“

„Širdingai su Drukteiniu sanatorijoje „Gradiali“

„Širdingai su Drukteiniu sanatorijoje „Gradiali“

Antroji susitikimų ciklo paskaita

Tema – „Ilgalaikio streso ir nemigos įtaka žmogaus organizmui“

Giedrius Drukteinis, žurnalistas, rašytojas, etiketo specialistas, televizijos ir radijo laidų vedėjas kartu su gydytoja-psichiatre, privačios klinikos įkūrėja ir vadove Aneta Railiene atskleis streso ir nemigos žalingą poveikį žmogui, jo fizinei ir emocinei būsenai. Specialistai pasidalins praktiniais patarimais ir mielai atsakys į auditorijai rūpimus klausimus.

Šiandien gydytojai stresą įvardina kaip vieną pagrindinę daugelio susirgimų priežasčių. Svarbu suprasti ir mokėti valdyti savo emocijas, vidinę būseną ir atpažinti ją lemiančius išorės veiksnius bei dirgiklius tam, kad gebėtume tinkamai reaguoti ir atsiriboti nuo stresą sukeliančių veiksnių ar priežasčių.

Gydytoja-psichiatrė Aneta Railienė teigia, kad nėra atskirų kūno ar sielos ligų. Serga žmogus savo kūnu ir siela, kurie sudaro nedalomą visumą. Dažniausiai liga yra gyvenimo būdo, genetinio paveldimumo, santykių su žmonėmis ir santykio su savimi pasekmė. Į žmogų, savo pacientus gydytoja žiūri kaip į visumą.

Susitinkame lapkričio 13 d., 15:00 val. sanatorijos „Gradiali“ konferencijų salėje.

Paskaita nemokama, būtina pateikti Galimybių pasą.

  • Lapkričio 13 d.  nuo 15:00
2021-11-13 15:00 2021-11-13 15:00 Europe/Vilnius „Širdingai su Drukteiniu sanatorijoje „Gradiali“ „Širdingai su Drukteiniu sanatorijoje „Gradiali“ Antroji susitikimų ciklo paskaita Tema – „Ilgalaikio streso ir nemigos įtaka žmogaus organizmui“ Giedrius Drukteinis, žurnalistas, rašytojas, etiketo specialistas, televizijos ir radijo laidų vedėjas kartu su gydytoja-psichiatre,... --- //palangatic.lt/renginys/sirdingai-su-drukteiniu-sanatorijoje-gradiali/date-20211113/ Sanatorija-viešbutis „Gradiali“, Vanagupės g. 15, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai