Premjera Palangoje! Spektaklis vaikams – „Legenda apie Neringą“

Premjera Palangoje! Spektaklis vaikams – „Legenda apie Neringą“

Kviečiame visus vaikus ir jų tėvelius stebėti spektaklį, kuriame naujai atgims pati žinomiausia Neringos legenda – „Legenda apie milžinę Neringą“.

Spektaklyje matysite garsiąją mergaitę Neringą. Legendoje milžinė Neringa, turėdama didžiulę širdį, padeda miestelio gyventojams ir kovoja su nuožmiuoju drakonu. Milžinė gyventojus saugodama nuo visokiausių drakono piktadarysčių, sukuria salą, kuri ir buvo pavadinta „Neringa“.
 
Kupinas staigmenų spektaklis įtrauks žiūrovus prisidėti prie aktorių ir pakvies kartu atkurti žymiąją legendą!
Raganiukės teatras džiugina didelius ir mažus!
 
Daugiau informacijos - www.raganiuke.lt
  • Rugpjūčio 21 d.  nuo 19:00
2021-08-21 19:00 2021-08-21 19:00 Europe/Vilnius Premjera Palangoje! Spektaklis vaikams – „Legenda apie Neringą“ Kviečiame visus vaikus ir jų tėvelius stebėti spektaklį, kuriame naujai atgims pati žinomiausia Neringos legenda – „Legenda apie milžinę Neringą“. Bilietai - https://www.bilietai.lt/.../spektaklis-vaikams-legendos.../ Spektaklyje matysite garsiąją mergaitę Neringą. Legendoje milžinė Neringa, turėdama didžiulę... --- //palangatic.lt/renginys/premjera-palangoje-spektaklis-vaikams-legenda-apie-neringa/date-20210821/ Viešbutis „Palangos žuvėdra“, Meilės al. 11, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 7.18 - 10.00