Pasakojimų popietė „Už devynių marių...“

Pasakojimų popietė „Už devynių marių...“

Susigėdijusi ir nuolat atsiprašinėjanti varlė, iš vandens išnyrančios laumės, namus užgrobiantys mėlynbarzdžiai ir dar daug stebuklingų būtybių iš pasakų sugužės liepos 5 d., 17 val. į Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejų. Vaikus į nuostabią pasakojimų popietę "Už devynių marių..." su istorijų žodžiu pasakotoja Milda Varnauskaite. Kviečiame visus 5 – 9 metų vaikus ir jų tėvelius ateiti ir pasinerti į pasakojimų pasaulį valandėlei.

Milda Varnauskaitė - profesionali istorijų žodžiu pasakotoja bei pasakojimo meno (storytelling) mokytoja, šiuo metu gyvenanti ir dirbanti Amsterdame, Nyderlanduose. Milda pasirodo kaip pasakotoja (storyteller) įvairiuose renginiuose Nyderlanduose bei Lietuvoje, dalindamasi biografinėmis, folkloro, istorinėmis istorijomis ir jų miksais. Amsterdam International Storytelling festivalis, Amsterdam Fringe, Amsterdam Roots festivalis, Terschellingo Oerol menų festivalis, Explore the North festivalis Leeuwardene, Frascati ir Podium Mozaiek teatrai, EYE muziejus Amsterdame – tik keletas vietų iš daugelio, kuriose pasakojo Milda. Lietuvoje Milda bendradarbiauja su VU, kuriame veda storytelling dirbtuves kiekvieną mėnesį, Atviros Lietuvos Fondu, VDA, Martyno Mažvydo Nacionaline biblioteka, VšĮ Kaunas 2022, LDK Valdovų rūmais. Milda istorijų pasakojimą studijavo Oslo Metropolitan universitete, yra baigusi Mezrab Storytelling School Amsterdame ir šiuo metu taip pat dirba Mezrab kultūros centre, viename didžiausių pasakojimo meno centrų Europoje, sutraukiančiame apie 800 žmonių kiekvieną savaitę į skirtingus čia vykstančius pasakojimo renginius.

 

Renginys skirtas 5 – 9 metų vaikams.

Renginio trukmė: 45 min.

Renginys vyks Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje, Vytauto g. 23A, Palangoje.

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija el. p. j.sliupo.muziejus@lnm.lt arba tel. (8 4) 604 54559.

Jei bus geras oras – susitikimas vyks muziejaus kiemelyje. Kviečiame atsinešti pledukus.

Renginys nemokamas.

Renginį remia Palangos miesto savivaldybė.

  • Liepos 5 d.  nuo 17:00
2021-07-05 17:00 2021-07-05 17:00 Europe/Vilnius Pasakojimų popietė „Už devynių marių...“ Susigėdijusi ir nuolat atsiprašinėjanti varlė, iš vandens išnyrančios laumės, namus užgrobiantys mėlynbarzdžiai ir dar daug stebuklingų būtybių iš pasakų sugužės liepos 5 d., 17 val. į Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejų. Vaikus į nuostabią pasakojimų popietę "Už devynių marių..." su istorijų... --- //palangatic.lt/renginys/pasakojimu-popiete-uz-devyniu-mariu/date-20210705/ Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus, Vytauto g. 23A, Palanga, Palangoje