Oldman svečiai: Nika Ganga acoustic

Oldman svečiai: Nika Ganga acoustic

Nika Ganga dainos turi džiazo muzikai būdingų solinių linijų bei elektroninės muzikos elementų, nukeliančių į RnB muzikos skambesio sentimentus.

Neseniai išleidusi dainų „Sodas“ ir „Tu iš ten“ vaizdo klipus, atlikėja šiuo metu dirba ties pirmuoju autoriniu EP albumu.

Nika Ganga acoustic grupės nariai jau ilgus metus groja scenoje su klausytojams gerai pažįstamomis grupėmis, tokiomis kaip „Sirupas“, „Be U“, „Robaksai“, „Strings of the Earth Orchestra“ ir kt. Kartu susibūrusi grupė ugeba sukurti atradimo vertą koncertą.

Grupės nariai: vokalistė Nika Ganga, gitaristas Matas Ričkus, pianistas Liudas Vervečka, bosistas Evaldas Mockus, bugnininkas Dovydas Stoškus ir back vokalas Roberta Kalinauskaitė

~~~~~~~~~~~~~

Jūsų bilietas čia - https://tickets.paysera.com/.../nika-ganga-acoustic-palanga

Dėmesio: sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl įsigijus bilietą, prašome rezervuoti vietas tel. +370 607 39394.

Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.
______________
Renginyje bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Šiame koncerte reikalingas Galimybių pasas ar kitas lygiavertis medicininis dokumentas iš E.sveikatos sistemos.
Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.
Daugiau info tel. +370 670 39394

  • Lapkričio 27 d.  nuo 21:00
2021-11-27 21:00 2021-11-27 21:00 Europe/Vilnius Oldman svečiai: Nika Ganga acoustic Nika Ganga dainos turi džiazo muzikai būdingų solinių linijų bei elektroninės muzikos elementų, nukeliančių į RnB muzikos skambesio sentimentus. Neseniai išleidusi dainų „Sodas“ ir „Tu iš ten“ vaizdo klipus, atlikėja šiuo metu dirba ties pirmuoju autoriniu EP albumu. Nika Ganga acoustic... --- //palangatic.lt/renginys/oldman-sveciai-nika-ganga-acoustic/date-20211127/ Oldman, Jūratės g. 2A, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 10.00
  • Plačiau
Kiti koncertai