Oldman svečiai: Mindaugas Ancevičius (poezija), Haroldas Parulis (klarnetas)

Oldman svečiai: Mindaugas Ancevičius (poezija), Haroldas Parulis (klarnetas)

Neeilinis vakaras Oldman su eilėmis ir klarneto viražais.

Mindaugas Ancevičius – poezija (skaitys Rimvydo Stankevičiaus eiles);
Haroldas Parulis – klarnetas.

Mindaugas Ancevičius - teatro, kino, televizijos aktorius, lėlininkas, apdovanotas Laimono Noreikos prizu kaip geriausias festivalio „Poezijos pavasaris“ aktorius-skaitovas.

Haroldas Parulis - klarnetistas, kuris savo muzikinį kelią pradėjo Alytaus muzikos mokykloje, toliau tęsė mokslus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje. Joje besimokant susidomėjo džiazu, ir įstojęs į Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademiją baigė bakalauro studijas pas Liudą Mockūną. Šiuo metu studijuoja šiuolaikinės muzikos katedroje, ir ten semiasi žinių iš geriausių Lietuvos bei užsienio muzikantų. Susidomėjimas daugeliu muzikos žanrų jį paskatino klarnetą naudoti netradicinėse sudėtyse, pasitelkiant tradicines ir netradicines klarneto panaudojimo galimybes muzikoje. Išleido vinilą su psichodelinio roko grupe „Miško gyventojai“, klezmer muzikos albumą su grupe „Rakija Klezmer Orkestar“, su šiuolaikinės muzikos ansambliu „Nosolum Quartet“ dalyvauja įvairiuose projektuose Baltijos šalyse, koncertuoja su dainuojamosios poezijos atstovais bei poetais, groja spektakliuose.

Kultūrinis mokestis - 5 Eur
vietoje
arba https://tickets.paysera.com/.../oldman-sveciai-mindaugas...

Dėmesio: sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl įsigijus bilietą, prašome rezervuoti vietas tel. +370 607 39394.

Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.
______________
Renginyje bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Šiame koncerte reikalingas Galimybių pasas ar kitas lygiavertis medicininis dokumentas iš E.sveikatos sistemos.
Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.
Daugiau info tel. +370 670 39394

  • Lapkričio 13 d.  nuo 21:00
2021-11-13 21:00 2021-11-13 21:00 Europe/Vilnius Oldman svečiai: Mindaugas Ancevičius (poezija), Haroldas Parulis (klarnetas) Neeilinis vakaras Oldman su eilėmis ir klarneto viražais. Mindaugas Ancevičius – poezija (skaitys Rimvydo Stankevičiaus eiles); Haroldas Parulis – klarnetas. Mindaugas Ancevičius - teatro, kino, televizijos aktorius, lėlininkas, apdovanotas Laimono Noreikos prizu kaip geriausias festivalio „Poezijos... --- //palangatic.lt/renginys/oldman-sveciai-mindaugas-ancevicius-poezija-haroldas-parulis-klarnetas/date-20211113/ Oldman, Jūratės g. 2A, Palanga, Palangoje