Oldman Kalėdos su Kazimieru Likša

Oldman Kalėdos su Kazimieru Likša

Kazimieras Likša grįžta į Palangos Oldman.
 
Paskutinis Kazimiero koncertas čia įvyko kelios savaitės prieš pandemiją ir tada muzika nutilo visur. Tačiau ji niekur nedingo. Ji tiesiog ramiai ruošėsi tokiems vakarams kaip šis.
 
Kazimiero akustiniai koncertai - kupini jaukumo, tikrumo ir atvirumo. O šis bus ypatingas. Kazimieras niekada nekoncertavo per gražiausias metų šventes. Tai bus pirmas jūsų ir Kazimiero kartas, kai švęsite Kalėdas kartu. Ir jos bus šiltos, apsuptos gerų akių ir jaukios muzikos.
 
Mes jau laukiam. Muzikos ir jūsų.
 
Dėmesio: sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl įsigijus bilietą, prašome rezervuoti vietas tel. +370 607 39394.
 
Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.
______________
Renginyje bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Šiame koncerte reikalingas Galimybių pasas ar kitas lygiavertis medicininis dokumentas iš E.sveikatos sistemos.
 
Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.
 
Daugiau info tel. +370 670 39394
  • Gruodžio 25 d.  nuo 21:00
2021-12-25 21:00 2021-12-25 21:00 Europe/Vilnius Oldman Kalėdos su Kazimieru Likša Kazimieras Likša grįžta į Palangos Oldman.   Paskutinis Kazimiero koncertas čia įvyko kelios savaitės prieš pandemiją ir tada muzika nutilo visur. Tačiau ji niekur nedingo. Ji tiesiog ramiai ruošėsi tokiems vakarams kaip šis.   Kazimiero akustiniai koncertai - kupini jaukumo, tikrumo ir... --- //palangatic.lt/renginys/oldman-kaledos-su-kazimieru-liksa/date-20211225/ Oldman, Jūratės g. 2A, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 15.00
Kiti kiti renginiai