Nemokamas filmo "Išnykimo lenktynės" seansas

Nemokamas filmo "Išnykimo lenktynės" seansas

Jaunimo iniciatyva „Keliaujantis Kinas“ kviečia visus palangiškius ir svečius į nemokamą filmo „Išnykimo lenktynės“ (orig. Racing Extinction) seansą spalio 23 d., šeštadienį, 18.00 val., Palangos senojoje gimnazijoje.

Oskarui nominuotas dokumentinis veiksmo (!) filmas pasakoja apie slaptai veikiančią aktyvistų komandą, kurie siekia paviešinti atsakingus už vis greitėjantį masinį rūšių išnykimą ir juos sustabdyti.

 

Filmas bus rodomas Palangos senojoje gimnazijoje (Maironio g. ).

Po filmo suplanuota diskusija aplinkos ir gyvūnų apsaugos, žmogaus poveikio aplinkai ir gyvūnijai temomis.

Filmo pradžia 18.00 val.

Diskusijos pradžia 19.30 val.


Žiūrovai gali registruotis iš anksto arba renginio vietoje (registracija būtina dėl COVID19 prevencijos): https://forms.gle/ZQ4JT1NqqLYcV2zM7

 

Dalyvavimas asmenims nuo 16 metų tik su Galimybių pasu.

Daugiau informacijos apie filmą galima rasti čia: https://www.imdb.com/title/tt1618448/

 

Palangos jaunimo iniciatyva „Keliaujantis kinas“ vyksta jau nuo rugpjūčio 14 d. Dokumentiniai ar tikrais įvykiais paremti filmai skiriami įvairioms temoms, atsižvelgiant į kalendorines šventes ir minėjimus (pvz. fotografijos, demokratijos, sporto diena ir kt.).

Projekto metu septyni skirtingi filmai parodyti septyniose skirtingose vietose: Šventosios centrinėje aikštėje, Palangos viešojoje bibliotekoje, Kurhauzo teatro salėje, Kurorto muziejuje ir kitur. Spalio 23 d. rodomas filmas „Išnykimo lenktynės“, tai paskutinis jaunimo projekto „Keliaujantis kinas“ filmas, skirtas gyvūnijos ir natūralios aplinkos apsaugos dienai.

Projektas „Keliaujantis kinas“ finansuojamas Palangos miesto savivaldybės jaunimo iniciatyvų konkurso lėšomis.

Daugiau naujienų apie renginį Facebook platformoje: https://fb.me/e/1PnfiYYMn

  • Spalio 23 d.  nuo 18:00
2021-10-23 18:00 2021-10-23 18:00 Europe/Vilnius Nemokamas filmo "Išnykimo lenktynės" seansas Jaunimo iniciatyva „Keliaujantis Kinas“ kviečia visus palangiškius ir svečius į nemokamą filmo „Išnykimo lenktynės“ (orig. Racing Extinction) seansą spalio 23 d., šeštadienį, 18.00 val., Palangos senojoje gimnazijoje. Oskarui nominuotas dokumentinis veiksmo (!)... --- //palangatic.lt/renginys/nemokamas-filmo-isnykimo-lenktynes-seansas/date-20211023/ Palangos senoji gimnazija, Jūratės g. 13, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai