Menininkių Editos Sabockytės-Skudienės ir Alevtinos Ščepanovos paroda „Sukurta planetoje Žemė“

Menininkių Editos Sabockytės-Skudienės ir Alevtinos Ščepanovos paroda „Sukurta planetoje Žemė“

Šeštadienį, rugsėjo 4 dieną, 18 val. „Ramybės“ galerijoje Palangoje atidaroma menininkių Editos Sabockytės-Skudienės ir Alevtinos Ščepanovos paroda „Sukurta planetoje Žemė“. 

„Galia, jungianti skirtingus laikotarpius, praeitį ir dabartį, vakar ir šiandien. Jungtis, vienijanti skirtingus visuomenės sluoksnius, kartas. Totemas, jungiantis žmones giminystės, artimos draugystės ryšiais“, – taip parodą „Sukurta planetoje Žemė“ pristato jos autorės.

Vilniaus dizaino kolegijos Mados dizaino katedros vedėja Edita Sabockytė-Skudienė ir dėstytoja Alevtina Ščepanova kartu dalyvauja įvairiuose projektuose, tarp jų – ir reflektuojančiuose šiuolaikinį tekstilės meną. 

Kūrėjos išsiskiria specifiniu autoriniu braižu, įvaldytą technika ir kūryboje tyrinėjamomis temomis, kurios formuoja menininko identitetą.

Paroda „Sukurta planetoje Žemė“ veiks iki rugsėjo 25 dienos. Taip pat „Ramybės“ galerijoje šiuo metu eksponuojama dailininkės Adelės Liepos Kaunaitės tapybos paroda „Tylos miestas“.

„Tiek daug kalbama, kad kalbant maskuoji tiesą ir tylą, kuri virsta nejaukumu. Grąžinkime Tylą – jaukią, minkštą ir tyrą. Kad jaustume tylos komfortą. Būti tyloje tarp žmonių, būti tyloje vienam, nekalbėti, bet jausti žmogų. Pastatyti Tylųjį miestą. Klausytis vėjo, nukritusios rasos, kurią budina saulė. Šiuose paveiksluose parodau savo Tylos miestą. Būkime kartu, palieskime vienas kitą tylos žodžiais“, – profesionali tapytoja, baigusi VDA magistro studijas, įstojusi į Lietuvos dailininkų sąjungą, surengusi virš 20 personalinių parodų, dalyvavusi daugiau nei 30-tyje grupinių parodų ir plenerų Lietuvoje bei kitose šalyse.

„Ramybės“ galerijos informacija

  • Rugsėjo 04 - 25