Meninė edukacija „Lėlių teatro magija“

Meninė edukacija „Lėlių teatro magija“

Kurkime lėlių teatrą kartu! Kviečiame mažuosius atverti lėlių teatro užkulisius ir sužinoti kaip gimsta lėlės, kurios vėliau atgyja spektakliuose.

"Lėlių teatro magija" - tai įdomus, magiškas ir kūrybinis renginys apie lėlių teatrą, kurio bendraautoriais tampa jo dalyviai.

Iš pačių paprasčiausių ir prieinamiausių priemonių vaikai drauge galės sukurti lėlę ir suteikti jai gyvybę. Sulig lėlės gimimu meninės edukacijos dalyviai susipažins su įvairiomis lėlėmis-aktorėmis, supras kaip veikia lėlių teatras ir pajus teatro magijos galią.

Teatralizuotą edukaciją veda Klaipėdos lėlių teatro aktoriai Aušra Bakanaitė, Monika Mikalauskaitė, Vytautas Kairys.

Renginys nemokamas.

Edukacija skirta vaikams nuo 3-ejų iki 10 metų.

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija el. p. j.sliupo.sodyba@lnm.lt arba tel. (8 4) 604 5459.

Lankantis muziejuje būtina būti su veido apsaugos priemonėmis ir laikytis saugaus atstumo.

Jei bus geras oras – susitikimas vyks muziejaus kiemelyje.

Renginį remia Palangos miesto savivaldybė.

  • Birželio 11 d.  nuo 17:00
2021-06-11 17:00 2021-06-11 17:00 Europe/Vilnius Meninė edukacija „Lėlių teatro magija“ Kurkime lėlių teatrą kartu! Kviečiame mažuosius atverti lėlių teatro užkulisius ir sužinoti kaip gimsta lėlės, kurios vėliau atgyja spektakliuose. "Lėlių teatro magija" - tai įdomus, magiškas ir kūrybinis renginys apie lėlių teatrą, kurio bendraautoriais tampa jo dalyviai. Iš pačių paprasčiausių ir... --- //palangatic.lt/renginys/menine-edukacija-leliu-teatro-magija/date-20210611/ Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus, Vytauto g. 23A, Palanga, Palangoje j.sliupo.sodyba@lnm.lt
Kiti kiti renginiai