MARTYNAS LEVICKIS. SOLO | PALANGA

MARTYNAS LEVICKIS. SOLO | PALANGA

Kol dauguma akordeonistą Martyną Levickį pratę sutikti sausakimšose salėse, stovint prieš jo vadovaujamus ansamblius ar pasirodant drauge su kitais atlikėjais, šis muzikos „Don Kichotas“ vis dar nepaliauja ieškoti unikalaus solo akordeono skambesio.

Rečitalis – ne toks jau dažnas reiškinys Martyno repertuare. Pirmiausiai todėl, kad ši koncerto forma – tikras iššūkis atlikėjui. Ji reikalauja ilgo ir nelengvo pasiruošimo, ypatingo detalumo ir kruopštaus darbo, siekiant prikaustyti publikos dėmesį. Taigi priešaky – intymus, grakštus ir jautrus pasirodymas, kuriame skambės klasikinės muzikos ir šiuolaikinių akordeono kūrinių interpretacijos.

„Akordeonas – tai vis dar vietos po saule ieškantis instrumentas, todėl man kaskart krenta didžiulė atsakomybė pristatyti gražiausias jo puses ir parodyti dar neatrastąsias. Kiekvienas koncertas padeda siekti tikslo, todėl, tikiu, kad ir šis pasimatymas Palangos kurhauzo salėje bus ypatingas“ – kviečia Martynas.

Programoje klasikinė muzika

Šiame renginyje Galimybių pasas neprivalomas!

  • Rugpjūčio 5 d.  nuo 20:00
2021-08-05 20:00 2021-08-05 20:00 Europe/Vilnius MARTYNAS LEVICKIS. SOLO | PALANGA Kol dauguma akordeonistą Martyną Levickį pratę sutikti sausakimšose salėse, stovint prieš jo vadovaujamus ansamblius ar pasirodant drauge su kitais atlikėjais, šis muzikos „Don Kichotas“ vis dar nepaliauja ieškoti unikalaus solo akordeono skambesio. Rečitalis – ne toks jau dažnas... --- //palangatic.lt/renginys/martynas-levickis-solo-palanga-1/date-20210805/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 23.00 - 35.00
  • Plačiau
Kiti koncertai