Man gal magnio trūksta? / Palanga

Man gal magnio trūksta? / Palanga

Žiūrovų itin pamėgta, tačiau pandemijos sustabdyta teatro komedija “Man gal magnio trūksta?” sugrįžta!

Komedijoje išvysite klasikinį keturiasdešimtmetį viengungį, kuriam nesiseka su karjeromis. Tiek su profesine - nes tinginys, tiek su pleibojaus - nes gyvenime atsirado, nepagailėkim to žodžio, fantastiška moteris.

Įsipareigoti vengiančio Manto Stonkaus personažo problemas vieną rytą nusprendžia išspręsti jo penis. Taip, supratote teisingai, nuo kūno atsiskyręs ir gyvu žmogumi tapęs, kiek sunkiai kirčiuojantis, bet ultimatumus keliantis penis.

Ar ši situacija yra pakankamai gera priežastis keistis, žiūrovai sužinos intriguojančiuose bei fantastiškai gyvenimiškuose spektakliuose visoje Lietuvoje jau šį rugsėjį.

Vaidina: Mantas Stonkus, Gelminė Glemžaitė ir Šarūnas Banevičius

Režisierius: Balys Latėnas

__________

Daugiau informacijos: info@vabalofilmai.com

  • Rugsėjo 18 d.  nuo 19:30
2021-09-18 19:30 2021-09-18 19:30 Europe/Vilnius Man gal magnio trūksta? / Palanga Žiūrovų itin pamėgta, tačiau pandemijos sustabdyta teatro komedija “Man gal magnio trūksta?” sugrįžta! Komedijoje išvysite klasikinį keturiasdešimtmetį viengungį, kuriam nesiseka su karjeromis. Tiek su profesine - nes tinginys, tiek su pleibojaus - nes gyvenime atsirado, nepagailėkim to žodžio, fantastiška... --- //palangatic.lt/renginys/man-gal-magnio-truksta-palanga/date-20210918/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje info@vabalofilmai.com
  • Kaina: 18.00 - 24.00