Leon Somov & Dileta - albumo „Find You“ pristatymo koncertas | Palanga

Leon Somov & Dileta - albumo „Find You“ pristatymo koncertas | Palanga

Leon Somov & Dileta - albumo „Find You“ pristatymo koncertas | Palanga
 
Vienas ryškiausių Lietuvos muzikos prodiuserių Leon Somov ir talentingoji dainininkė Diletą kviečia į savo albumo „Find You“ pristatymo koncertą Palangoje! Išskirtinį ką tik išleisto albumo pasirodymą Leon Somov ir Dileta surengs rugpjūčio 14 dieną „Oldman parke“.
 
Vakaro programoje muzikantai atliks visas naujojo albumo dainas, tarp kurių singlais pristatyti ir klausytojų pamėgti kūriniai „Find You“ ir „Ledas“ bei radijo stotyse jau spėjusi įsitvirtinti daina „Back to Life“.
Leon Somov & Dileta – Ledas https://youtu.be/YIVLHEevXB4
 
„Per daugiau kaip metus, kai kartu su Dileta studijoje kūrėme naujas dainas ir pristatėme jas klausytojams, gavom labai šiltą publikos jausmą, kuris ne tik pastūmėjo užbaigti likusias albumo dainas, bet ir paruošti pilną programą vasaros koncertams, kurią nekantraujam pristatyti“, – džiaugiasi Leonas.
„Nebeabejoju, kad artėjantis pasirodymas bus smagus sugrįžimas į mums įprastą gyvenimą po keistų metų ir energinga koncertinė staigmena, tiek mums, tiek ir žiūrovams!
 
Vakaro svečių laukia ypač muzikali programa, kurioje skambės ne tik albumo „Find You“ kūriniai, bet ir pluoštas naujų, dar negirdėtų kūrinių. Leon Somov ir Dileta jau spėjo kartu sukurti dar daugiau dainų, kurios nepateko į šį albumą ir pirmą kartą nuskambės koncerte.
 
Gyvo garso koncerte po atviru dangumi Leon Somov ir Dileta pasirodys kartu su muzikantų grupe.
Leon Somov & Dileta – Back to Life https://youtu.be/ThuiERjD7-Q
Albumas „Find You“ išleistas vinilo plokštele ir skaitmeniniu formatu visose muzikos platformose.
________________
Bilietai brangs!
Bilietas negarantuoja sėdimos vietos, jų skaičius ribotas. Koncertas vyksta parkelyje, tad kviečiame nepasikuklinti ir, jei turite, su savimi pasiimti turistinę kėdutę ar pledą.
Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Leon Somov - Find You (feat. Dileta) https://youtu.be/upDEtJoEiqQ
  • Rugpjūčio 14 d.  nuo 21:00
2021-08-14 21:00 2021-08-14 21:00 Europe/Vilnius Leon Somov & Dileta - albumo „Find You“ pristatymo koncertas | Palanga Leon Somov & Dileta - albumo „Find You“ pristatymo koncertas | Palanga   Vienas ryškiausių Lietuvos muzikos prodiuserių Leon Somov ir talentingoji dainininkė Diletą kviečia į savo albumo „Find You“ pristatymo koncertą Palangoje! Išskirtinį ką tik išleisto albumo pasirodymą Leon... --- //palangatic.lt/renginys/leon-somov-dileta-albumo-find-you-pristatymo-koncertas-palanga/date-20210814/ Oldman Parkas - I Love Palanga, Jūratės g. 2a 00136 Palanga, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 16.00 - 99.00
  • Plačiau