Kūrybinės fraktalų piešimo dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje

Kūrybinės fraktalų piešimo dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje

Rugpjūčio 18 d. 17 val. kviečiame į fraktalų piešimo dirbtuves Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje.

Dalyviai susipažins su fraktalinio piešimo metodu ir išmoks patys kurti fraktalinius piešinius.

Fraktaliniai piešiniai – vienas iš būdų geriau pažinti save. Tai – paprasta piešimo technika, grindžiama spontanišku linijų kūrimu ir spalvinimu. Tokiu būdu piešdami atveriame savo meninį suvokimą, pasineriame į meditacijai prilygstančius apmąstymus. 

Edukacija skirta vaikams nuo šešerių metų, šeimoms.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Atėjus į renginį bus privaloma užpildyti COVID-19 anketą. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie dirbtuves

 

Data

rugpjūčio 18 d.

Laikas

17 val.

Vieta

Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga

Trukmė

1 val.

Dalyvavimas

atviras

Daugiau informacijos

socialiniame tinkle „Facebook“

 

 

  • Rugpjūčio 18 d.  nuo 17:00
2021-08-18 17:00 2021-08-18 17:00 Europe/Vilnius Kūrybinės fraktalų piešimo dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje Rugpjūčio 18 d. 17 val. kviečiame į fraktalų piešimo dirbtuves Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje. Dalyviai susipažins su fraktalinio piešimo metodu ir išmoks patys kurti fraktalinius piešinius. Fraktaliniai piešiniai – vienas iš... --- //palangatic.lt/renginys/kurybines-fraktalu-piesimo-dirbtuves-palangos-vasaros-skaitykloje/date-20210818/ Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga, Palangoje