Komiška drama „Marso naujienos"

Komiška drama „Marso naujienos"

Žiūrovų pageidavimu, spektaklį rodome dar kartą. Bilietai: https://bit.ly/3EsQZXO

Kada visuomenėje plieskiasi ginčai dėl šeimos sampratos, jos vertybių, tradicijų tęstinumo, spektaklyje, pasitelkiant juodąjį humorą, žiupsnelį siurrealizmo, puikius aktorius, kuriamas naujas požiūris į šeimą.

Filipas Marsas - racionalus žmogus, gyvenantis neracionaliame pasaulyje. Jis stengiasi būti geru tėvu, buvusiu vyru, kolega ir broliu, tačiau mažas jo pasaulis slysta iš po kojų. Jo sūnus virsta karingu vegetaru, duktė – pasipūtusia karjeriste, o sesuo pardavinėja didžiulius jų tėvų paveikslus (Luician Freud paveikslų reprodukcijos). Galiausiai Filipo gyvenimo scenoje pasirodo psichiškai nestabilus bendradarbis Žeromas ir jo gyvenimą visiškai išmuša iš rikiuotės.
Pagal Dominik Moll scenarijų.
Filmo „Naujienos iš Marso planetos“ adaptacija.
REŽISIERIUS VIRGINIJUS MILINIS
SCENOGRAFĖ IR KOSTIUMŲ AUTORĖ ATĖNĖ JASAITĖ

VAIDINA:
Filipas Marsas – V. Milinis
Žmona – V. Ramelytė
Sūnus Greguaras – D. Vaitkus
Duktė Sara – G. Vaitkutė
Sesuo Ksanė – R. Milinienė
Tėvai – I. Mierkienė, V. Drungilas
Žeromas – A. Martinaitis
Klojė – V. Ramelytė
Direktorius – R. Dzimidas
Galerijos darbuotoja – R. Valentienė

Bilietus galima įsigyti www.ticketmarket.lt arba Palangos turizmo informacijos centre.

  • Lapkričio 8 d.  nuo 19:00
2021-11-08 19:00 2021-11-08 19:00 Europe/Vilnius Komiška drama „Marso naujienos" Žiūrovų pageidavimu, spektaklį rodome dar kartą. Bilietai: https://bit.ly/3EsQZXO Kada visuomenėje plieskiasi ginčai dėl šeimos sampratos, jos vertybių, tradicijų tęstinumo, spektaklyje, pasitelkiant juodąjį humorą, žiupsnelį siurrealizmo, puikius aktorius, kuriamas naujas požiūris į šeimą. Filipas Marsas - racionalus... --- //palangatic.lt/renginys/komiska-drama-marso-naujienos/date-20211108/ Palangos kurhauzo teatro salė, Grafų Tiškevičių alėja 1, Palanga 00135, Lithuania, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 10.00
  • Plačiau