Knygos „Baik cirkus, Cvirka!“ pristatymas Palangoje

Knygos „Baik cirkus, Cvirka!“ pristatymas Palangoje

Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla Palangos gyventojus ir miesto svečius kviečia į susitikimą su gydytoju ir rašytoju Gasparu Aleksa, romanų „Baik cirkus, Cvirka!“ ir „Šventojo Akiplėšos medžioklė“. Pašnekesį apie išdavystės ir didvyriškumo priežastis bei pasekmes moderuos rašytoja Violeta Šoblinskaitė. Renginys vyks Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vasaros rezidencijoje – Palangos vasaros skaitykloje.

Autorius naujausioje savo knygoje „Baik cirkus, Cvirka!“ aprašo paskutiniąsias talentingo rašytojo, prieštaringos asmenybės Petro Cvirkos gyvenimo valandas. Nors P. Cvirka susilaukia kontraversiškų vertinimų ir šiomis dienomis, knygos autorius G. Aleksa rašytoją vaizduoja kaip sudėtingo likimo žmogų, atskleisdamas įvairias jo gyvenimo detales ir įvykių aplinkybes.

Renginyje dalyvaus autorius G. Aleksa, moderuos V. Šoblinskaitė.
Renginio metu bus galimybė įsigyti naujausią G. Aleksos knygą ir papuošti ją autoriaus autografu.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Atėjus į renginį bus privaloma užpildyti COVID-19 anketą. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie renginį

Data

rugpjūčio 7 d.

Laikas

18 val.

Vieta

Palangos vasaros skaitykla (Vytauto g. 72, Palanga)

Trukmė

1,5 val.

Dalyvavimas

registracija atvykus į renginį

Organizatorės

Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Daugiau informacijos

socialiniame tinkle „Facebook“

 

  • Rugpjūčio 7 d.  nuo 18:00
2021-08-07 18:00 2021-08-07 18:00 Europe/Vilnius Knygos „Baik cirkus, Cvirka!“ pristatymas Palangoje Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla Palangos gyventojus ir miesto svečius kviečia į susitikimą su gydytoju ir rašytoju Gasparu Aleksa, romanų „Baik cirkus, Cvirka!“ ir „Šventojo Akiplėšos medžioklė“. Pašnekesį apie išdavystės ir didvyriškumo priežastis bei pasekmes... --- //palangatic.lt/renginys/knygos-baik-cirkus-cvirka-pristatymas-palangoje/date-20210807/ Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai