Kino Vasara Palangoje: Parazitas

Kino Vasara Palangoje: Parazitas

Parasite / Gisaengchung

„Auksine palmės šakele" ir net 4 „Oskarais" apdovanotame filme pasakojama apie ankštame rūsyje gyvenančią Ki-taeko šeimą. Ši, nors ir tvirta kaip kumštis, gyvena nepakeliamame skurde, o jų ateitis atrodo miglota. Kitame miesto gale verslininko Parko šeima nieko nestokodama gyvena prabangioje viloje. Dėl laimingo atsitiktinumo vyriausiasis Ki-taeko sūnus gauna privataus Parko dukros mokytojo darbą, o jo artimiesiems akimirksniu gimsta savanaudiškas planas, kaip išbristi iš skurdo. Nesustabdoma įvykių grandinė dviejų šeimų likimus supins negrįžtamai.

„Korėjos kino meistras Bong Joon Ho siūlo formaliai įspūdingą intelektualią pramogą, kurią vadina „komedija be klounų ir tragedija be blogiukų". Jo peripetijose klasių skirtumai tampa varomąja veiksmo jėga, vedančia link galingo kulminacinio sprogimo." (Aistė Račaitytė)
-------------------------
Dialogai - korėjiečių
Subtitrai - lietuvių
2019
Pietų Korėja
Trukmė - 132 min
N-16
-------------------------
Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Taip pat gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Daugiau info tel. (8-670) 39394

  • Liepos 18 d.  nuo 21:00
2021-07-18 21:00 2021-07-18 21:00 Europe/Vilnius Kino Vasara Palangoje: Parazitas Parasite / Gisaengchung „Auksine palmės šakele" ir net 4 „Oskarais" apdovanotame filme pasakojama apie ankštame rūsyje gyvenančią Ki-taeko šeimą. Ši, nors ir tvirta kaip kumštis, gyvena nepakeliamame skurde, o jų ateitis atrodo miglota. Kitame miesto gale verslininko Parko... --- //palangatic.lt/renginys/kino-vasara-palangoje-parazitas/date-20210718/ Oldman Parkas - I Love Palanga, Jūratės g. 2a 00136 Palanga, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai