Kino Vasara Palangoje: Gunda

Kino Vasara Palangoje: Gunda

Dokumentiniame filme dalijamasi kasdien žmonių suvalgomų fermos gyvūnų išgyvenimais, kartu rausiantis dumble, ieškant sliekų ir vaikant vabzdžius. Pagrindiniai veikėjai – paršavedė Gunda, dvi sumanios karvės ir dėmesį pavergianti vienakojė višta. Kossakovskis jaudinamai perkalibruoja žiūrovo moralinį pasaulį, kantriai stebėdamas fermos gyventojus ir atskleisdamas jų slaptas emocijas. Šis filmas – tai širdingas ir malonus priminimas apie įgimtą gyvybės vertę ir visų gyvūnų, įskaitant žmonių, pasąmonės mįslingumą.

„Unikalus ir humaniškas žvilgsnis į fermos gyvūnus, atsisakantis Disnėjaus antropomorfizmo ir „Planeta Žemė" mistifikacijos. „Gunda" – puikus vizionieriško kino pavyzdys. Kossakovskis vengia pamokančio aktyvizmo ir vietoj to meniškai vaizduoja gamtos harmoniją, skatina žiūrovą įdėmiai, nuovokiai ir su atjauta pažvelgti į nepaprastą beveidžių gyvūnų, tampančių mūsų kasdiene duona, būvį." (Andrei Tănăsescu)
-------------------------
Be dialogų
2020 Norvegija, Jungtinės Valstijos
Trukmė - 93 min
V
-------------------------
Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Taip pat gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Daugiau info tel. (8-670) 39394.

  • Birželio 30 d.  nuo 21:00
2021-06-30 21:00 2021-06-30 21:00 Europe/Vilnius Kino Vasara Palangoje: Gunda Dokumentiniame filme dalijamasi kasdien žmonių suvalgomų fermos gyvūnų išgyvenimais, kartu rausiantis dumble, ieškant sliekų ir vaikant vabzdžius. Pagrindiniai veikėjai – paršavedė Gunda, dvi sumanios karvės ir dėmesį pavergianti vienakojė višta. Kossakovskis jaudinamai perkalibruoja žiūrovo moralinį pasaulį,... --- //palangatic.lt/renginys/kino-vasara-palangoje-gunda/date-20210630/ Oldman Parkas - I Love Palanga, Jūratės g. 2a 00136 Palanga, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai