Kino vasara Palangoje: Chaenas – ypač tyro aliejaus kraštas

Kino vasara Palangoje: Chaenas – ypač tyro aliejaus kraštas

Virgin & Extra: Jaén, The Land Of The Olive Oil / Jaén, Virgen & Extra

„Apetitą keliančių ir norą keliauti skatinančių vaizdų kupiname filme išsamiai pristatoma tūkstantmečius gyvuojanti alyvuogių aliejaus tradicija, įspūdingi aliejaus spaudimo užkulisiai ir aukštoji gastronomijos kultūra." (A. Račaitytė)

Chaene alyvuogių aliejus ne tik esminis maisto ingredientas, bet ir gyvenimo būdas. XXI a. čia įvyko alyvuogių auginimo revoliucija: iš Picual, anksčiau tinkamai neįvertintos, tačiau neabejotinai embleminės krašto alyvuogės, šiandien spaudžiamas bene geriausias pasaulyje ypač tyras alyvuogių aliejus. Filme apie patirtus iššūkius kalba alyvuogių augintojai ir garsūs šefai, kurie revoliuciją mato iš gastronomijos ir vartojimo perspektyvos. Filmas atskleidžia neatrastą mažai pažįstamo Ispanijos regiono grožį.

-------------------------

Dialogai - ispanų

Subtitrai - lietuvių

2018

Ispanija

Trukmė - 90 min

V

————————————

 

Seansas nemokamas.

  • Liepos 21 d.  nuo 21:00
2021-07-21 21:00 2021-07-21 21:00 Europe/Vilnius Kino vasara Palangoje: Chaenas – ypač tyro aliejaus kraštas Virgin & Extra: Jaén, The Land Of The Olive Oil / Jaén, Virgen & Extra „Apetitą keliančių ir norą keliauti skatinančių vaizdų kupiname filme išsamiai pristatoma tūkstantmečius gyvuojanti alyvuogių aliejaus tradicija, įspūdingi aliejaus spaudimo užkulisiai ir aukštoji gastronomijos... --- //palangatic.lt/renginys/kino-vasara-palangoje-chaenas-ypac-tyro-aliejaus-krastas/date-20210721/ Oldman Parkas - I Love Palanga, Jūratės g. 2a 00136 Palanga, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai