Kastytis Kerbedis | Palanga

Kastytis Kerbedis | Palanga

Renginys – be galimybių paso.

Puikiai pažįstamas, bet ir kaskart nustebinti galintis Kastytis Kerbedis kviečia į džiaugsmo gyventi  ir mylėti kupiną koncertą Palangoje. Ko gero, Kastytis Kerbedis yra vienintelis toks Lietuvos atlikėjas, galintis visą savo sielą sudėti į dainą, į jos atlikimą ir išgyventi ją kartu su publika. Gal todėl jo kūrinius žino visi, daug kas juos moka mintinai, nuo „Pienių vyno“ ar „Dėl Tavęs galiu“ iki „Mėlynakės“ ar „Vandenynų“ – Kastyčio Kerbedžio dainos yra apie mus ir mums.

Vasarą Palangoje gera, bet dar geriau joje su muzika! Tą tikrai įrodys stulbinamą energiją kaskart spinduliuojantis Kastytis Kerbedis ir geriausios jo dainos! Susitinkame rugpjūčio 6 d., penktadienį, Žiemos aikštėje Palangoje!

  • Rugpjūčio 6 d.  nuo 20:00
2021-08-06 20:00 2021-08-06 20:00 Europe/Vilnius Kastytis Kerbedis | Palanga Renginys – be galimybių paso. Puikiai pažįstamas, bet ir kaskart nustebinti galintis Kastytis Kerbedis kviečia į džiaugsmo gyventi  ir mylėti kupiną koncertą Palangoje. Ko gero, Kastytis Kerbedis yra vienintelis toks Lietuvos atlikėjas, galintis visą savo sielą sudėti į dainą, į jos atlikimą ir išgyventi ją kartu su... --- //palangatic.lt/renginys/kastytis-kerbedis-palanga-1/date-20210806/ Palangos miesto žiemos stadionas, Vytauto g. 16, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 24.24