Igno Staškevičiaus knygos „Pasaulis jų akimis“ pristatymas

Igno Staškevičiaus knygos „Pasaulis jų akimis“ pristatymas

Liepos 27 d. 17.30 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje leidykla „Sofoklis“ kviečia į susitikimą su rašytoju, tinklaraščio „Maratono laukas“ autoriumi Ignu Staškevičiumi ir jo naujosios knygos „Pasaulis jų akimis“ pristatymą.

Pokalbį moderuos LRT Radijo žurnalistė Juta Liūtkevičiūtė-Kiudė. Prie pokalbio prisijungs viena knygoje „Pasaulis jų akimis“ kalbinta pašnekovė, operos solistė, TV laidų vedėja, pedagogė, „Nomedos Kazlaus vokalo vasaros akademija“ įkūrėja ir meno vadovė Nomeda Kazlaus.

Knygoje „Pasaulis jų akimis“ rasime 23 pokalbių su skirtingais, bet tuo pačiu savaip panašiais žmonėmis. Tai jau antroji Igno Staškevičiaus pokalbių knyga. Joje iškilios meno, mokslo ir dvasinio pasaulio asmenybės dalijasi savo įžvalgomis ir svarstymais, kuriuose atsispindi jų ne vienus metus trunkantys tyrimai, praktiniai stebėjimai ir gyvenimiška patirtis. Knygos geografija plati – aprėpianti nuo Lietuvos iki Bostono, Jeruzalės ir Ženevos, o joje perteikiama išmintis sujungia Rytų ir Vakarų kultūras. Įdomu aptikti, kad budistą ir astrofiziką, operos solistę ir neuromokslininkę jaudinantys klausimai dažnai persipina, o išsakytos mintys tarsi aidas atkartoja viena kitą. Šie žmonės diskutuoja pamatiniais klausimais: iš kur mes atėjome ir kas bus po mirties? Kiek gyvenime lemia atsitiktinumas, o kiek – griežti dėsniai? Ar egzistuoja laisva valia?

  • Liepos 27 d.  nuo 17:30
2021-07-27 17:30 2021-07-27 17:30 Europe/Vilnius Igno Staškevičiaus knygos „Pasaulis jų akimis“ pristatymas Liepos 27 d. 17.30 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje leidykla „Sofoklis“ kviečia į susitikimą su rašytoju, tinklaraščio „Maratono laukas“ autoriumi Ignu Staškevičiumi ir jo naujosios knygos „Pasaulis jų akimis“ pristatymą. Pokalbį moderuos LRT... --- //palangatic.lt/renginys/igno-staskeviciaus-knygos-pasaulis-ju-akimis-pristatymas/date-20210727/ Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka, Vytauto g. 61, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai