I Love Palanga pristato: SIRUPAS

I Love Palanga pristato: SIRUPAS

SIRUPAS - brandaus ir originalaus skambesio kolektyvas, atliekantis savo kūrybos dainas, kuriose persipina įvairi muzikinė stilistika su lietuviškais, lengvą gilumą turinčiais dainų tekstais.
Grupės nariai kilę iš Šilutės ir Rietavo, ir, kaip patys sako, yra muzikaliai antialerginiai visoms amžiaus grupėms. SIRUPO dainos pasiekia tiek pačius brandžiausius, tiek ir jų anūkus. Susitikime ir prisiminkime gyvai skambančią muziką - laukiam jūsų!
Taip pat gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.
  • Birželio 24 d.  nuo 21:00
2021-06-24 21:00 2021-06-24 21:00 Europe/Vilnius I Love Palanga pristato: SIRUPAS SIRUPAS - brandaus ir originalaus skambesio kolektyvas, atliekantis savo kūrybos dainas, kuriose persipina įvairi muzikinė stilistika su lietuviškais, lengvą gilumą turinčiais dainų tekstais. Grupės nariai kilę iš Šilutės ir Rietavo, ir, kaip patys sako, yra muzikaliai antialerginiai visoms amžiaus grupėms. SIRUPO dainos... --- //palangatic.lt/renginys/i-love-palanga-pristato-sirupas/date-20210624/ Oldman Parkas - I Love Palanga, Jūratės g. 2a 00136 Palanga, Palanga, Palangoje