I love Palanga pristato: Kabloonak

I love Palanga pristato: Kabloonak

Kabloonak muzika yra saugus uostas tiems, kurių pilkąsias ląsteles jau kiek per daug išvargino užtikrintai šaižus šiuolaikinio miesto ritmas. Užuovėją čia ras ir tie, kuriems gyvenimo eteryje per daug greičio ir elektros. Ir visai ne dėl to, kad Kabloonak būtų koks nors labai ramus ir tylus lopšinių suokėjas, išdygęs sengirėje. Anaiptol. Jis pats nuo viso to, kas parašyta aukščiau, jau spėjo keliskart pavargt ir vėl visko pasiilgt. Dėl to ir dainuoja, pats save apsikabinęs. Jautriai poetiškos ir brandžiai sarkastiškos jo kūrybos iškarpos labai tinka ir išlydėjus paskutinius triukšmingo baro lankytojus dar sutrenkti vieną kitą šokį dviese. Nebūtinai net lėtą. Bet dviese. Nes nesvarbu, gyvai ar įraše, visu garsu ar pašnibždom, Kabloonak yra absoliučiai ir amžinai apie meilę ir už ją.
 
Grupėje groja: Jonas Narbutas / Kabloonak (muzika, žodžiai, vokalas, gitara), Šarukas Joneikis (bosinė gitara, pritariantis vokalas), Mantas Joneikis (gitara, sintezatorius), Alanas Gurinas (gitara), Augustas Baronas (būgnai)
Albumai: „Piano out of tune“ (2016), „Kabloonak“(2019), „Live From The Studio“ (2020), EP „Teach me“ (2021)
FACEBOOK
INSTAGRAM
_________________
Durys - 19:00;
Koncertas - 21:00.
________________
Bilietai prie durų brangesni;)
Bilietas negarantuoja sėdimos vietos, jų skaičius ribotas. Koncertas vyksta parkelyje, tad kviečiame nepasikuklinti ir su savimi pasiimti turistinę kėdutę ar pledą.
  • Liepos 31 d.  nuo 21:00
2021-07-31 21:00 2021-07-31 21:00 Europe/Vilnius I love Palanga pristato: Kabloonak Kabloonak muzika yra saugus uostas tiems, kurių pilkąsias ląsteles jau kiek per daug išvargino užtikrintai šaižus šiuolaikinio miesto ritmas. Užuovėją čia ras ir tie, kuriems gyvenimo eteryje per daug greičio ir elektros. Ir visai ne dėl to, kad Kabloonak būtų koks nors labai ramus ir tylus lopšinių suokėjas,... --- //palangatic.lt/renginys/i-love-palanga-pristato-kabloonak/date-20210731/ Oldman Parkas - I Love Palanga, Jūratės g. 2a 00136 Palanga, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 10.00