I Love Palanga pristato: ALINA ORLOVA

I Love Palanga pristato: ALINA ORLOVA

Liepos 9 d., penktadienį, Palangoje po atviru dangumi „Oldman Parke“ vyraus lyriška ir teatrališka atmosfera, nes scenoje – Alina Orlova. Tą vakarą skambės unikalus atlikėjos balsas ir muzika, nukelianti į Mėnulį, į melancholijos pilną mamuto pasaulį ar į stebuklingą akimirką, kai brėkšta aušra.
 
Alina Orlova | Priimki džiaugsmą iš manųjų rankų (official video)
https://www.youtube.com/watch?v=BrdBBr0j_vc
____________________________________
Bilietai brangs!
Bilietas negarantuoja sėdimos vietos, jų skaičius ribotas. Koncertas vyksta parkelyje, tad kviečiame nepasikuklinti ir, jei turite, su savimi pasiimti turistinę kėdutę ar pledą.
Vaikai iki 6 metų amžiaus įleidžiami nemokamai (neužimant papildomos vietos).
Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Durys: 19:00 val.
Koncerto pradžia: 21:00 val.
Daugiau info tel. (8-670) 39394
Taip pat gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.
  • Liepos 9 d.  nuo 21:00
2021-07-09 21:00 2021-07-09 21:00 Europe/Vilnius I Love Palanga pristato: ALINA ORLOVA Liepos 9 d., penktadienį, Palangoje po atviru dangumi „Oldman Parke“ vyraus lyriška ir teatrališka atmosfera, nes scenoje – Alina Orlova. Tą vakarą skambės unikalus atlikėjos balsas ir muzika, nukelianti į Mėnulį, į melancholijos pilną mamuto pasaulį ar į stebuklingą akimirką, kai brėkšta aušra.... --- //palangatic.lt/renginys/i-love-palanga-pristato-alina-orlova/date-20210709/ Oldman Parkas - I Love Palanga, Jūratės g. 2a 00136 Palanga, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 15.00