Grupės „Baltos Varnos" albumo „Kuždesiai"pristatymo koncertas

Grupės „Baltos Varnos" albumo „Kuždesiai"pristatymo koncertas

„Čia nėra taisyklių, tik tiek, kad šis pasaulis jų, daryk ką nori, tik eik ant pirštų galiukų…“ – taip mįslingai savo naujausią muzikinį albumą „KUŽDESIAI“ pristato grupė „Baltos Varnos“.

Šios unikalaus dueto Lietuvos publikai pristatinėti jau nebereikia: po „Baltų Varnų“ vardu besislepiančios garbanės Milda ir Teresė bei stiprus muzikantų užnugaris atskleidžia švelnumo bei improvizacinių elementų kupiną etno-chuliganiškumo užtaisą, kurį jau nuo pirmųjų akordų atpažįsta kiekvienas muzikinį unikalumą vertinantis klausytojas.

 

 

Šią vasarą naujausiais autoriniais kūriniais “Baltos Varnos” savo gerbėjus kviečia džiaugtis karantino išvargintus klausytojus ir žada gaivinti energingais šūksniais į kitus pasaulius ir šįkart – dalindamosis dar negirdėtų muzikinių istorijų kuždesiais.

 

Bilietus platina: TIKETA.lt

https://www.tiketa.lt/.../grupes_baltos_varnos_albumo...

  • Liepos 24 d.  nuo 21:30
2021-07-24 21:30 2021-07-24 21:30 Europe/Vilnius Grupės „Baltos Varnos" albumo „Kuždesiai"pristatymo koncertas „Čia nėra taisyklių, tik tiek, kad šis pasaulis jų, daryk ką nori, tik eik ant pirštų galiukų…“ – taip mįslingai savo naujausią muzikinį albumą „KUŽDESIAI“ pristato grupė „Baltos Varnos“. Šios unikalaus dueto Lietuvos publikai pristatinėti jau nebereikia: po... --- //palangatic.lt/renginys/grupes-baltos-varnos-albumo-kuzdesiai-pristatymo-koncertas/date-20210724/ Oldman Parkas - I Love Palanga, Jūratės g. 2a 00136 Palanga, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 15.00 - 20.00