Gintaro Grajausko knygos „Nykstamai menkų dydžių poveikis megastruktūroms“ pristatymas

Gintaro Grajausko knygos „Nykstamai menkų dydžių poveikis megastruktūroms“ pristatymas

Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla Palangos gyventojus ir miesto svečius kviečia į susitikimą su poetu, dramaturgu, Klaipėdos dramos teatro meno vadovu Gintaru Grajausku ir jo naujausios knygos „Nykstamai menkų dydžių poveikis megastruktūroms“ pristatymą. Tai jau dešimtoji, po daugybės metų pertraukos pasirodžiusi poeto eilėraščių knyga.
Joje autorius lieka ištikimas savo kūrybos gerbėjams – trumpi, lakoniški, atmosferiški tekstai, keliomis eilutėmis sukuriantys pasaulio vaizdą. Kaip viename interviu paminėjo G. Grajauskas, „Eilėraštį prisišaukti galima, tačiau ne prie darbo stalo, o gatvėje, autobuse, kavinėje ar turguje – ten, kur jie paprastai ir gyvena. Tarp žmonių“.
Tad ir kviečiame pabūti tarp žmonių, pasikalbėti apie pasaulius, kūrybą, tekstus ir jų užkulisus, liepos 17 dieną, šeštadienį, 18 val. Palangos vasaros skaitykloje.
Renginio moderatorė Kristina Sadauskienė.
Organizatoriai Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla.
Renginys nemokamas.
Registracija į renginį – atvykus į renginio vietą.
Vakaro metu kviesime įsigyti autoriaus knygų ir papuošti jas autografu!
  • Liepos 17 d.
2021-07-17 2021-07-17 Europe/Vilnius Gintaro Grajausko knygos „Nykstamai menkų dydžių poveikis megastruktūroms“ pristatymas Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla Palangos gyventojus ir miesto svečius kviečia į susitikimą su poetu, dramaturgu, Klaipėdos dramos teatro meno vadovu Gintaru Grajausku ir jo naujausios knygos „Nykstamai menkų dydžių poveikis megastruktūroms“ pristatymą. Tai jau dešimtoji, po daugybės metų pertraukos pasirodžiusi... --- //palangatic.lt/renginys/gintaro-grajausko-knygos-nykstamai-menku-dydziu-poveikis-megastrukturoms-pristatymas/date-20210717/ Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai