Ekslibriso dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje

Ekslibriso dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje

Rugpjūčio 20 d. 11 val. kviečiame į Ekslibriso dirbtuves Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje. Šiose dirbtuvėse galėsite susikurti savo asmeninį knygos ženklą – ekslibrisą.

Dirbtuvėse turėsite galimybę daugiau sužinoti apie ekslibrisą ir pamatyti jo pavyzdžių. Taip pat galėsite ne tik pasigaminti, bet ir atsispausti savo ekslibrisą ant popieriaus ir pasiimti su savimi.

Šis užsiėmimas padeda atskleisti ir ugdyti kūrybiškumą, kruopštumą, skatina mąstyti – koks objektas, žodis ar ženklas atspindi kiekvieną asmenybę ir kaip jį reikėtų perteikti naudojant pasirinktą raižymo techniką.

Edukacija skirta vaikams nuo šešerių metų, šeimoms.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Atėjus į renginį bus privaloma užpildyti COVID-19 anketą. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie dirbtuves

 

Data

rugpjūčio 20 d.

Laikas

11 val.

Vieta

Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga

Trukmė

1 val.

Dalyvavimas

atviras

Daugiau informacijos

socialiniame tinkle „Facebook“

  • Rugpjūčio 20 d.  nuo 11:00
2021-08-20 11:00 2021-08-20 11:00 Europe/Vilnius Ekslibriso dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje Rugpjūčio 20 d. 11 val. kviečiame į Ekslibriso dirbtuves Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje. Šiose dirbtuvėse galėsite susikurti savo asmeninį knygos ženklą – ekslibrisą. Dirbtuvėse turėsite galimybę daugiau sužinoti apie ekslibrisą ir pamatyti jo pavyzdžių. Taip pat galėsite... --- //palangatic.lt/renginys/ekslibriso-dirbtuves-palangos-vasaros-skaitykloje-1/date-20210820/ Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga, Palangoje