Ekskursija „Palanga - tobulas Tiškevičių verslo planas“

Ekskursija „Palanga - tobulas Tiškevičių verslo planas“

Palangos turizmo informacijos centras kviečia turiningai ir įdomiai praleisti turizmo dieną.

Rugsėjo 25 d. 13.30 val. ekskursija pėsčiomis su gide Diana Jomantaite – Jonaitiene „Palanga - tobulas Tiškevičių verslo planas“.

Palangos kurortą grafai Tiškevičiai kūrė su meile – jų verslo planas buvo toks geras, kad tebeveikia iki šiol. Tad ekskursijoje leisimės šio plano pėdsakais: aptarsime, kur buvo gaminamos plytos, kaip ir kur jos gabentos. Sužinosime, kas pirmieji pastatė tiltą į jūrą ir kaip Tiškevičiai jį pavertė poilsiautojų pamėgta vieta. Pamatysime, kur buvo pirmieji Tiškevičių rūmai, kuriuose ir gimė visų mylima vasaros sostinė. Per ekskursiją apkalbėsime pirmąjį Palangos viešbutį, vasarotojų įspūdžius ir pajausime senosios Palangos dvasią. Išsiaiškinsime, kaip ir kodėl vartotas vienas garsus gėrimas bei kodėl kurorto parkas yra toks išskirtinis. Galų gale, šnektelėsime ir apie pinigus, meilę ir truputį intrigų. O jei dar nebūsite pavargę, užkariausime Birutės kalną.

Pradžia nuo Palangos turizmo informacijos centro (Vytauto g. 94), trukmė 2 val.

Registracija el. paštu - info@palangatic.lt, tel. +370 674 37100.

Renginys nemokamas.

*Vietų kiekis ekskursijose ribotas, prašome registruotis iš anksto.

  • Rugsėjo 25 d.  nuo 13:30
2021-09-25 13:30 2021-09-25 13:30 Europe/Vilnius Ekskursija „Palanga - tobulas Tiškevičių verslo planas“ Palangos turizmo informacijos centras kviečia turiningai ir įdomiai praleisti turizmo dieną. Rugsėjo 25 d. 13.30 val. ekskursija pėsčiomis su gide Diana Jomantaite – Jonaitiene „Palanga - tobulas Tiškevičių verslo planas“. Palangos kurortą grafai Tiškevičiai kūrė su meile – jų verslo planas buvo... --- //palangatic.lt/renginys/ekskursija-palanga-tobulas-tiskeviciu-verslo-planas-1/date-20210925/ Palangos turizmo informacijos centras, Vytauto g. 94, Palanga, Palangoje