Ekskursija „Neringa“

Ekskursija „Neringa“

Kuršių nerija – unikalus Lietuvos kampelis. Pats jauniausias, susiformavęs vos prieš 5 tūkstančius metus, pats saulėčiausias ir įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Kuršių nerijoje tobulai dera nepakartojama gamta, istorija bei kultūrinis gyvenimas.

Keltu persikėlę į Neringą, netruksime privažiuoti Juodkrantę – seną Kuršių nerijos gyvenvietę, dar vadinama žvejų sostine. Tačiau miestelis įdomus ne tik žvejams. Ar žinojote, kad Juodkrantėje buvo atrastas gintaro lobis, o mūsų lietuviškojo aukso – gintaro – klodai čia buvo tokie didžiuliai, kad teko įsteigti net fabriką?

Juodkrantė dar garsi ir Raganų kalnu. Pasivaikščiojimas jame – tikra atrakcija ir mažam, ir dideliam. Pasakos, istorijos, linksmos užduotys ir lietuviškų tradicijų priminimas – visa tai laukia Raganų kalne, kuris, sakoma, turi stebuklingų galių.

Išvykę iš Juodkrantės, užsuksime į didžiausią Lietuvoje paukščių kormoranų perėjimo vietą, pasigėrėsime vienu iš įdomiausių ir seniausių paukščių, sužinosime kodėl jo nemėgsta žvejai.

Sekanti stotelė- kilsime į Pilkąsias, dar vadinamas Mirusiomis, kopas. Dėl stiprių vėjų šiose kopose susidaro įspūdingos daubos ir išgraužos. Vaizdas, atsiveriantis nuo viršaus, jus pakerės.

Pilni įspūdžių, po pusvalandžio važiavimo autobusu, pasieksime Nidą – didžiausią Kuršių nerijos gyvenvietę. Ji žavi senomis gatvelėmis, unikaliais namais, čia pat kiemuose rūkoma šviežia žuvimi. Neiškėlę kojos iš Lietuvos, pamatysite „Itališką vaizdelį “, o nuo aukščiausios Parnidžio kopos žvilgterėsite į kaimyninę šalį bei suvoksite Kuršių nerijos grožį.

Ekskursijos trukmė: 9 val.

Ekskursijos pradžia: Palangos turizmo informacijos centras, Vytauto g. 94 (senoji Palangos autobusų stotis), Palanga

Ekskursijos pabaiga: Palangos turizmo informacijos centras, Vytauto g. 94 (senoji Palangos autobusų stotis), Palanga

Kaina asmeniui: Suaugusiems – 40 Eur, vaikams iki 12 m., neįgaliesiems ir ES šalių asmenims turintiems pensininko pažymėjimusvaikams ir senjorams – 35 Eur.

Į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, gido paslaugos, apsilankymas Naglių rezervate, etnografinėje Nidos žvejo sodyboje.

Išsamesnė informacija telefonu 8 674 37100 arba el.paštu alma.slaboseviciene@palangatic.lt

  • Spalio 1 d.  09:00 - 19:00
2021-10-01 09:00 2021-10-01 19:00 Europe/Vilnius Ekskursija „Neringa“ Kuršių nerija – unikalus Lietuvos kampelis. Pats jauniausias, susiformavęs vos prieš 5 tūkstančius metus, pats saulėčiausias ir įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Kuršių nerijoje tobulai dera nepakartojama gamta, istorija bei kultūrinis gyvenimas. Keltu persikėlę į Neringą, netruksime privažiuoti... --- //palangatic.lt/renginys/ekskursija-neringa/date-20211001/ Palangos turizmo informacijos centras, Vytauto g. 94, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 40.00
  • Plačiau