Ekskursija „Nemuno delta“

Ekskursija „Nemuno delta“

Viena gražiausių, kaskart iš naujo atrandamų Lietuvos vietų – Nemuno deltos regioninis parkas. Tai unikali vietovė, kurią verta aplankyti. Ši ekskursija - tai nepakartojami įspūdžiai, potyriai, kvapai, skoniai, tai idealus poilsis natūralioje gamtoje!

Ekskursijos pradžioje aplankysime Ventės ragą – pusiasalį prie Kuršių marių, visai netoli Nemuno upės žiočių. Tai viena geriausių vietų Europoje stebėti ir žieduoti praskrendančius paukščius. Pasigrožėję paukščiais, vyksime į Kintus, kur, trumpai atsikvėpę, pasigardžiavę skania kava, sėsime į laivą ir plauksime Nemunu į vandens paukščių ir augalijos karalystę, pasigrožėsime vadinamąja „lietuviškąja Venecija“. Kelionę vainikuos neapsakomo skonio žuvienės ir rūkytos žuvies degustacija. Tiesiog gomurio šventė!

Lydimi tik geriausių emocijų, aplankysime Šilutę - miestą, kuriame ryškiausiai išlikę Rytprūsių architektūros atspindžiai.

Ekskursijos trukmė: 9 val.

Ekskursijos pradžia: Palangos turizmo informacijos centras, Vytauto g. 94 (senoji Palangos autobusų stotis), Palanga

Ekskursijos pabaiga: Palangos turizmo informacijos centras, Vytauto g. 94 (senoji Palangos autobusų stotis), Palanga

Kaina asmeniui: Suaugusiems – 45 Eur, vaikams iki 12 m., neįgaliesiems ir ES šalių asmenims turintiems pensininko pažymėjimusvaikams ir senjorams – 44 Eur.

Į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, gido paslaugos, apsilankymas Ventės rage, plaukimas laivu, žuvies degustacija.

Išsamesnė informacija - telefonu 8 674 37100 arba el.paštu alma.slaboseviciene@palangatic.lt

  • Spalio 6 d.  09:00 - 18:00
2021-10-06 09:00 2021-10-06 18:00 Europe/Vilnius Ekskursija „Nemuno delta“ Viena gražiausių, kaskart iš naujo atrandamų Lietuvos vietų – Nemuno deltos regioninis parkas. Tai unikali vietovė, kurią verta aplankyti. Ši ekskursija - tai nepakartojami įspūdžiai, potyriai, kvapai, skoniai, tai idealus poilsis natūralioje gamtoje! Ekskursijos pradžioje aplankysime Ventės ragą – pusiasalį prie... --- //palangatic.lt/renginys/ekskursija-nemuno-delta/date-20211006/ Palangos turizmo informacijos centras, Vytauto g. 94, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 45.00
  • Plačiau