Edukacinio užsiėmimo BALTŲ ŽENKLŲ SIMBOLIAI IR VAIZDINIAI pristatymas pedagogams

Edukacinio užsiėmimo BALTŲ ŽENKLŲ SIMBOLIAI IR VAIZDINIAI pristatymas pedagogams

Kviečiame į projekto BALTŲ ŽENKLŲ SIMBOLIAI IR VAIZDINIAI pristatymą pedagogams ir edukatoriams. Dalyviai susipažins su nauju muziejaus edukaciniu užsiėmimu, dalyvaus paskaitose bei kūrybinėse praktinėse veiklose. Tai įtraukiančios lavinamosios veiklos skirtos pažvelgti į etnokultūrą per šiuolaikinę prizmę, siekiant išlaikyti baltiškų archajiškų ženklų bei simbolinių reikšmių tęstinumą moksleivių individualioje kūryboje.
Projektą finansuoja Lietuvos Kultūros taryba.

PROGRAMA:
9.45 val. Registracija.
10.15 val. Dr. Vytauto Tumėno paskaita BALTŲ ŽENKLŲ TRADICIJOS AKTUALUMAS ŠIANDIEN.
12 val. Pažintinio edukacinio filmo „BALTŲ PASAULĖVAIZDŽIO ŽENKLAI“ pristatymas. Dalyvauja autorius menininkas Augustinas Našlėnas.
13 val. Raštuotų rinktinių JUOSTŲ AUDIMO NYTINIU SKIETELIU demonstracininis užsiėmimas. Veda Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokytoja-metodininkė Ramunė Našlėnienė.
13.40 val. Edukacinė veikla ,,MANO ŽENKLAS“. Pristato muziejaus edukatorės.
14 val. Trumpas atnaujintos muziejaus ekspozicijos aplankymas (pageidaujantiems).

RENGINYS NEMOKAMAS
Registracija norintiems gauti pažymėjimus: //www.semiplius.lt/. Pažymėjimo kaina 1 Eur.
Registracija kitiems dalyviams: migle.jonaitiene@lndm.lt; tel. 8 460 30314
Renginyje dalyvavimas tik su galimybių pasu ar jį atstojančiu dokumentu.

  • Rugsėjo 17 d.  10:00 - 14:00
2021-09-17 10:00 2021-09-17 14:00 Europe/Vilnius Edukacinio užsiėmimo BALTŲ ŽENKLŲ SIMBOLIAI IR VAIZDINIAI pristatymas pedagogams Kviečiame į projekto BALTŲ ŽENKLŲ SIMBOLIAI IR VAIZDINIAI pristatymą pedagogams ir edukatoriams. Dalyviai susipažins su nauju muziejaus edukaciniu užsiėmimu, dalyvaus paskaitose bei kūrybinėse praktinėse veiklose. Tai įtraukiančios lavinamosios veiklos skirtos pažvelgti į etnokultūrą per šiuolaikinę prizmę, siekiant išlaikyti... --- //palangatic.lt/renginys/edukacinio-uzsiemimo-baltu-zenklu-simboliai-ir-vaizdiniai-pristatymas-pedagogams/date-20210917/ Palangos gintaro muziejus , Vytauto g. 17, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai