Dramų skaitymo draugija Palangoje pristato: Sandra Bernotaitė. Pjesė „W“

Dramų skaitymo draugija Palangoje pristato: Sandra Bernotaitė. Pjesė „W“

Rugsėjo 23 d. 18 val. bibliotekoje Dramų skaitymo draugija Palangoje pristato: Sandra Bernotaitė skaitys savo pjesę „W“. Autorę kalbins dramaturgas Rolandas Rastauskas.

Rašytoja, režisierė, aktorė Sandra Bernotaitė baigė Lietuvos teatro ir muzikos akademiją, aktoriaus meistriškumo specialybę kartu su Aisčiu Mickevčiumi, Kristina Savickyte ir kitais. Tačiau su teatru Sandra nesuaugo… ėmė rašyti. Išvyko į Australiją, kur parašė pirmąjį novelių rinkinį „Gaisras”. Už šią knygą Sandrą Bernotaitė 2010-aisiais gavo Augustino Griciaus premiją, kaip už geriausią metų debiutą.

Kviečiame apsilankyti!

  • Rugsėjo 23 d.  nuo 18:00
2021-09-23 18:00 2021-09-23 18:00 Europe/Vilnius Dramų skaitymo draugija Palangoje pristato: Sandra Bernotaitė. Pjesė „W“ Rugsėjo 23 d. 18 val. bibliotekoje Dramų skaitymo draugija Palangoje pristato: Sandra Bernotaitė skaitys savo pjesę „W“. Autorę kalbins dramaturgas Rolandas Rastauskas. Rašytoja, režisierė, aktorė Sandra Bernotaitė baigė Lietuvos teatro ir muzikos akademiją, aktoriaus meistriškumo specialybę kartu su Aisčiu... --- //palangatic.lt/renginys/dramu-skaitymo-draugija-palangoje-pristato-sandra-bernotaite-pjese-w/date-20210923/ Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka, Vytauto g. 61, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai