DOMINO teatras | KAKĖ MAKĖ IR ATVERSTA KNYGA

DOMINO teatras | KAKĖ MAKĖ IR ATVERSTA KNYGA

* Renginys - be galimybių paso

 

Inscenizacijos autorė ir režisierė – Virginija Kuklytė

AKTORIAI:
Netvarkos nykštukas: Rokas Petrauskas, Šarūnas Navickas
Kakė Makė: Adelė Teresiūtė – Aukštikalnė, Paulė Konstancija Giniotaitė
Tėtis: Leonas Milius, Šarūnas Gedvilas
Mama: Marta Lipčienė, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė
Čiūčia: Laurynas Jurgelis, Eimantas Pakalka

NAUJIENA
Žaismingas spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ jau „Domino“ teatre!  

Ei vaikai, maži ir dideli, smalsūs ir išdykę, mylimiausi vaikų herojai Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas atkeliauja pas Jus! O kartu su jais į linksmus nuotykius pasiners daugybė jūsų pamėgtų personažų: smagiai valytis dantukus jus mokys Dantukų fėja, visus linksmins šuniukas Čiūčia, stebins iš mėnulio atvykę nykštukai, Kakę Makę aplankys Mamaisa ir Nanaisa. Spektaklyje skambės nuostabios dainelės, šoksime, dainuosime, pramogausime!

Spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ pastatytas pagal Linos Žustautės knygeles „Kakė Makė ir dantukų fėjos puota“ bei „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“. Jis leidžia į įprastas gyvenimo situacijas pažvelgti kiek kitaip ir žaismingiau įveikti kylančius iššūkius. Ypatingas dėmesys skiriamas interaktyvioms dekoracijoms, kurios tampa svarbi vaidinimo dalis bei mažuosius žiūrovus įtraukia ir priverčia jaustis kaip namuose.

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino teatras Facebook

  • Liepos 21 d.  nuo 20:00
2021-07-21 20:00 2021-07-21 20:00 Europe/Vilnius DOMINO teatras | KAKĖ MAKĖ IR ATVERSTA KNYGA * Renginys - be galimybių paso   Inscenizacijos autorė ir režisierė – Virginija Kuklytė AKTORIAI: Netvarkos nykštukas: Rokas Petrauskas, Šarūnas Navickas Kakė Makė: Adelė Teresiūtė – Aukštikalnė, Paulė Konstancija Giniotaitė Tėtis: Leonas Milius, Šarūnas Gedvilas Mama:... --- //palangatic.lt/renginys/domino-teatras-kake-make-ir-atversta-knyga/date-20210721/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 20.20