Colours of Bubbles ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras | Palanga. UNTOLD STORY: CHAPTER 2

Colours of Bubbles ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras | Palanga. UNTOLD STORY: CHAPTER 2

Praėjus ketveriems metams po kultinio projekto „Untold Story“ koncertų, rokeriai „Colours of Bubbles“ ir tituluotas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras – vėl lips ant scenos kartu! Nauja programa „Untold Story: Chapter 2“ ir rokas su smogiamąja orkestro galia – koncertų ture Palangoje, Vilniuje ir Šiauliuose palydint vasarą šių metų rugpjūčio–rugsėjo mėnesį.

„Groti su orkestru – tai visai kas kita, nei tiesiog koncertas – tai nepakartojamas jausmas, kurį stengiamės visą sugerti į save. Tai didžiulė atsakomybė ir emocija, kuri viską atperka. Mėgaujamiems ir dalinamiems šiuo jausmu kartu su klausytojais“, – sako „Colours of Bubbles“.

„Untold Story: Chapter 2“ – ilgai lauktas dukart metų roko grupe pripažintų šiauliečių „Colours of Bubbles“ ir Auksiniu scenos kryžiumi apdovanoto dirigento Modesto Barkausko vadovaujamo Šv. Kristoforo kamerinio orkestro – jungtinio kūrybinio polėkio ir bendradarbiavimo pratęsimas. 2017 metais „Colours of Bubbles“ su orkestru surengė penkių koncertų turą Lietuvos miestuose, kurio kulminacija tapo pasirodymas sausakimšoje Trakų pilyje ir pelnytas jau antrasis M.A.M.A. metų roko grupės apdovanojimas.

Vos išleidę naujausią studijinį darbą „9 mm“, praėjusių metų pradžioje „Colours of Bubbles“ pradėjo pasiruošimą antrajai projekto „Untold Story“ daliai. Metai darbo, orkestrinių partitūrų kūrimas, repeticijos su orkestru, pirmojo koncerto–muzikinio filmo įrašymas grupės karjeroje ir naujo albumo „Untold Story: Chapter 2“ išleidimas šį pavasarį. Ir visa tai svajojant, kaip šiais metais, pasibaigus karantinui, ambicinga muzikinė programa pagaliau bus pristatyta klausytojams, kaip ir dera, visiškai gyvai.

„Untold Story: Chapter 2” turo koncertuose prie „Colours of Bubbles” prisijungs Šv. Kristoforo kamerinio orkestras, kiti kviestiniai atlikėjai – viso daugiau nei kelios dešimtys muzikantų, šviesų ir garso inžinierių. Orkestro muzikantai smokingus iškeis į odines striukes ir, nutrukę nuo rutinos, vieningai pakratys galvas roko rimtu, o „Colours of Bubbles“ roko himnai sintezėje su klasikinių instrumentų komanda nuskambės kaip niekad stipriai ir muzikaliai.

Pasirodymuose „Colours of Bubbles“ atliks su orkestru dar neskambėjusias dainas iš trijų grupės albumų „Inspired by a True Story“, „She Is the Darkness“ ir „9 mm“, tarp jų – kūrinius „Your Ghost“, „To Jane“, „Memento“, „Too Much Is Not Enough“, ir ryškiausius hitus iš pirmųjų „Untold Story“ koncertų – „Home“, „Flags“, „Storm“ ir daugelį kitų.

Vieninteliai „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinio orkestro turo „Untold Story: Chapter 2“ pasirodymai įvyks rugpjūčio 26 dieną Palangoje, Palangos koncertų salėje, rugpjūčio 27 dieną Vilniuje, Vilniaus paveikslų galerijos kieme, ir rugsėjo 4 dieną, Šiauliuose, Šiaulių kultūros centre.

Albumas „Untold Story: Chapter 2“ išleistas dvigubos vinilo plokštele, CD ir skaitmeniniu formatu visose muzikos platformose.

Nuorodos:

Colours of Bubbles | Memento (with St. Christopher Chamber Orchestra) https://youtu.be/xdV03B0w-lI

Colours of Bubbles | Home (with St. Christopher Chamber Orchestra) https://youtu.be/53BZI2FrlZc

Colours of Bubbles | Storm (with St. Christopher Chamber Orchestra) https://youtu.be/QkVmwuoEgEc

  • Rugpjūčio 26 d.  nuo 20:00
2021-08-26 20:00 2021-08-26 20:00 Europe/Vilnius Colours of Bubbles ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras | Palanga. UNTOLD STORY: CHAPTER 2 Praėjus ketveriems metams po kultinio projekto „Untold Story“ koncertų, rokeriai „Colours of Bubbles“ ir tituluotas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras – vėl lips ant scenos kartu! Nauja programa „Untold Story: Chapter 2“ ir rokas su smogiamąja orkestro galia – koncertų ture Palangoje,... --- //palangatic.lt/renginys/colours-of-bubbles-ir-sv-kristoforo-kamerinis-orkestras-palanga-untold-story-chapter-2/date-20210826/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 23.00 - 43.00
  • Plačiau