Baltasis Kiras LIVE | PALANGA

Baltasis Kiras LIVE | PALANGA

„Baltasis Kiras“ kviečia į savo išskirtinį šios vasaros koncertą Palangoje, istorinėje vietoje - vilos „Auska“ Teniso terasoje.

Liepos 23 d. jūros pašonėje esanti vila koncerto vakarą virs traukos centru nepaprastos muzikos gerbėjams. Šiuolaikinė lietuviška estrada jungiama su jausmingu bliuzu, energingu rokenrolu bei plačiomis šypsenomis, o tai paperka kiekvieno klausytojo ausis ir širdį. Koncertuose ar festivaliuose publika labai greitai pradeda šėlti, išgirdusi garsiausius grupės „Baltasis Kiras“ hitus – „Lūpytės“ ir „Saulė šviečia“.

Kviečiame pasisemti gerų emocijų ir pasiklausyti gražiausių grupės „Baltasis Kiras“ dainų istorinėje vilos „Auska“ aplinkoje.

Bilietų kiekis ribotas. Bilietai brangs.

________________

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų, tą dieną galiojančių, LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.

________________

Renginiai vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus.

Galimybių pasas

Galimybių pasas yra privalomas šio koncerto atributas. Šį pasą galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę Covid-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato.

https://gpasas.lt

  • Liepos 23 d.  nuo 21:00
2021-07-23 21:00 2021-07-23 21:00 Europe/Vilnius Baltasis Kiras LIVE | PALANGA „Baltasis Kiras“ kviečia į savo išskirtinį šios vasaros koncertą Palangoje, istorinėje vietoje - vilos „Auska“ Teniso terasoje. Liepos 23 d. jūros pašonėje esanti vila koncerto vakarą virs traukos centru nepaprastos muzikos gerbėjams. Šiuolaikinė lietuviška estrada jungiama su... --- //palangatic.lt/renginys/baltasis-kiras-live-palanga/date-20210723/ Vila Auska, Vytauto g. 11, LT-00101, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 14.00
Kiti koncertai