Asmeninių knygelių kūrimo dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje

Asmeninių knygelių kūrimo dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje

Liepos 15 d. 11 val. kviečiame į Asmeninių knygelių kūrimo dirbtuves, kuriose turėsite galimybę patys pasigaminti nedidelę knygelę. Dirbtuvės vyks Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje (Vytauto g. 72, Palanga).
Dirbtuvių metu išmoksite, kaip nesunkiai iš popieriaus išsilankstyti knygelę ir pritaikyti jai viršelį, kurį bus galima dekoruoti pasirinktomis priemonėmis. Knygelę galėsite pasiimti su savimi ir ją panaudoti kaip užrašų, eskizų bloknotą ar užrašyti į ją smagius įspūdžius, idėjas ir trumpas istorijas.
Edukacija skirta vaikams nuo šešerių metų, šeimoms.
SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Atėjus į renginį bus privaloma užpildyti COVID-19 anketą. Atsiprašome už nepatogumus.
  • Liepos 15 d.
2021-07-15 2021-07-15 Europe/Vilnius Asmeninių knygelių kūrimo dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje Liepos 15 d. 11 val. kviečiame į Asmeninių knygelių kūrimo dirbtuves, kuriose turėsite galimybę patys pasigaminti nedidelę knygelę. Dirbtuvės vyks Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje (Vytauto g. 72, Palanga). Dirbtuvių metu išmoksite, kaip nesunkiai iš popieriaus išsilankstyti... --- //palangatic.lt/renginys/asmeniniu-knygeliu-kurimo-dirbtuves-palangos-vasaros-skaitykloje/date-20210715/ Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga, Palangoje