8 kambarys | turas: Kaitra | Palanga

8 kambarys | turas: Kaitra | Palanga

Tikriausiai HIP-HOP grupės 8 Kambarys pristatinėti jau nebereikia – Talas (Karolis Talutis) ir Corsalis (Deividas Alejūnas) vieni laukiamiausių koncertų salių scenose ir didžiuosiuose muzikos festivaliuose. Kiekvienais metais grupė savo klausytojus nustebina naujais kūriniais, video klipais, o smagiausia - nepamirštamais koncertais!

Tad nelaužykime tradicijų ir rugpjūčio 15 dieną susitikime Palangoje, OLDMAN parke. Skambės visiems gerai žinomi bei naujausi grupės kūriniai.

„Pasiilgom jūros ir laimingų žmonių. Kad ir kaip karšta pajūryje, mūsų koncerte bus karščiau“ – užtikrina Talas ir Corsalis. 

Tad užsibookinam rugpjūčio 15d. ir susitinkam OLDMAN parke, Palangoje!

RENGINIO EIGA:
19:30 Durys
20:30 Apšildantis atlikėjas
21:00 8 Kambarys

___________________________________________

Įsigijus VIP sektorius B bilietą Jūsų lauks atskiri: įėjimas, zona, baras bei tualetai. Nepraleisk progos - VIP bilietų kiekis ribotas.

___________________________________________

Stalas Nr. 3 įrengtas atskiroje platformoje, 60cm aukštyje (tiesioginis matomumas). Į kainą įskaičiuotos 6 sėdimos vietos bei bilieto kaina.
___________________________________________

Renginio metu numatytos sėdimos ir stovimos vietos, taip pat bus vykdoma prekyba. Atsižvelgiant į šiuo metu galiojančius reikalavimus, norintys dalyvauti renginyje privalo turėti Galimybių pasą www.gpasas.lt.

Renginio dieną bus taikomi tą dieną galiojantys Operacijų vadovo reikalavimai. Įsigyjant bilietą į koncertą, pirkėjas sutinka laikytis renginio dieną galiojančių reikalavimų.

____________________________________________

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

____________________________________________
Renginys vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus.

  • Rugpjūčio 15 d.  nuo 20:30
2021-08-15 20:30 2021-08-15 20:30 Europe/Vilnius 8 kambarys | turas: Kaitra | Palanga Tikriausiai HIP-HOP grupės 8 Kambarys pristatinėti jau nebereikia – Talas (Karolis Talutis) ir Corsalis (Deividas Alejūnas) vieni laukiamiausių koncertų salių scenose ir didžiuosiuose muzikos festivaliuose. Kiekvienais metais grupė savo klausytojus nustebina naujais kūriniais, video klipais, o smagiausia - nepamirštamais... --- //palangatic.lt/renginys/8-kambarys-turas-kaitra-palanga/date-20210815/ Oldman Parkas - I Love Palanga, Jūratės g. 2a 00136 Palanga, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 17.00 - 25.00
  • Plačiau