Apie mus

Apsilankykite Palangos turizmo informacijos centre

Vytauto ir Kretingos gatvių sankirtoje įsikūręs Palangos turizmo informacijos centras – vieta, kur miesto svečiai gali gauti visą juos dominančią informaciją apie Palangos kurortą ir jo lankytinas vietas: muziejus, parodas bei koncertų sales, apgyvendinimo ir maitinimo įstaigas, pramogų centrus, turistines firmas. Čia taip pat galite sužinoti apie organizuojamas keliones, apgyvendinimo kainas, automobilių nuomą, parodas, koncertus.

Kad Jūsų atostogos Palangoje būtų ne tik malonios, bet ir turiningos, Turizmo informacijos centro specialistai organizuoja grupines ir individualias ekskursijas po Lietuvą. Taip pat siūlomos gido paslaugas (lietuvių, anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, ir lenkų kalbomis), viešbučių numerių rezervacija, maitinimo užsakymas. Tarpininkaujama dėl autobusų ir automobilių nuomos.

Norintieji iš Palangos parvežti lauktuvių namuose likusiems artimiesiems taip pat laukiami Turizmo informacijos centre – čia galima įsigyti suvenyrų, atvirukų, informacinių leidinių.

Taip pat yra galimybė įsigyti bilietus į renginius per sistemas Bilietai.lt ir Tiketa.lt.

 

Bį Palangos turizmo informacijos centras

Įm. kodas: 124720961

Ne PVM mokėtojas

Vytauto g. 94, LT-00132 Palanga

Tel. +370 460 48811

El. paštas info@palangatic.lt

www.palangatic.lt

 

Darbo laikas:

Spalio 1 d. - Balandžio 30 d.:

Pirmadieniais - penktadieniais nuo 8 val. iki 17 val. Šeštadieniais nuo 10 val. iki 15 val. Sekmadienis - poilsio diena.

Be pietų pertraukos.

 

Gegužės 1 d. – rugsėjo 30 d.:

Pirmadieniais – penktadieniais nuo 8 val. iki 18 val., šeštadieniais nuo 10 val. iki 16 val., sekmadieniais nuo 10 val. iki 15 val.

Be pietų pertraukos.