Viešbutis „Vanagupė“

Viešbutis Vanagupė – prabangus, 5 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje, populiariausiame Lietuvos kurorte Palangoje.

Viešbutis yra nutolęs 5 km atstumu nuo tarptautinio Palangos oro uosto, 30 km nuo Klaipėdos tarptautinės jūrų perkėlos, 15 min atstumu nuo Palangos centro ir tik 10 min nuo Baltijos jūros ir švelnaus auksinio smėlio paplūdimių. Dėl tokios patogios padėties viešbutis puikiai tinka ir nerūpestingam poilsiui, ir verslo renginiams ar konferencijoms.

Viešbutis Vanagupė teikia apgyvendinimo paslaugas 98 stilinguose kambariuose ir apartamentuose, kuriuose yra visi reikalingi patogumai: minkšti čiužiniai, natūralaus pluošto patalynė, mini barai, chalatai bei šlepetės, vonios reikmenys, seifai, TV, oro kondicionavimas, nemokamas bevielio interneto ryšys. Viešbutis taip pat turi kambarį, pritaikytą svečiams su negalia.

Svečiai turi galimybę neribotai lankytis viešbučio SPA centre. Kiekvieną rytą restorane svečių laukia gausus pusryčių bufetas. Automobiliai gali būti saugiai palikti erdvioje viešbučio automobilių stovėjimo aikštelėje.

Aplankykite mus vienoje gražiausių Palangos vietų ir mėgaukitės prabanga bei ramybe Vanagupėje!

Patogumai

Baseinas
Wi-Fi
SPA
Pritaikyta neįgaliesiems
Parvežimas iš oro uosto
Konferencijų salė
Restoranas / kavinė

Papildoma informacija

Restoranas

Aukštos klasės europietiškų tradicijų restorane Jūsų laukia nepriekaištingas aptarnavimas ir puiki virtuvė. Restorano valgiaraščio pagrindą sudaro originalūs pasaulio virtuvės patiekalai ir ypatingi vynai. Valgiaraštis nuolat papildomas sezoniniais pasiūlymais.

Restorane yra galimybė rengti ir oficialius priėmimus, ir asmenines šventes. Kviečiame pas mus švęsti vestuves, jubiliejus, gimtadienius, vaikų šventes ar kitą progą. 

Restorano darbo laikas:

Penktadieniais ir šeštadieniais: 12:00 – 24:00
Kitomis dienomis: 12:00 – 23:00

Pusryčiai savaitgaliais: 08:00–11:30
Pusryčiai darbo dienomis: 08:00–11:00

Konferencijų centras

Palangoje greta Baltijos jūros įsikūręs 5 žvaigždučių viešbutis „Vanagupė“ siūlo Jums galimybę poilsiauti ir dirbti unikalios Lietuvos pajūrio gamtos apsupty.

Viešbučio „Vanagupė“ Konferencijų centras vienu metu gali priimti didesnes nei 700 dalyvių konferencijas. Tai didžiausias ir moderniausias konferencijų centras Vakarų Lietuvoje, lengvai pritaikomas įvairaus dydžio ir pobūdžio dalykiniams bei pramoginiams renginiams. Visose salėse įdiegta reikalinga moderni įranga, įskaitant ir sinchroninį vertimą.

Turime patirties organizuojant ne tik įmonių mokymus, seminarus ar tarptautines konferencijas, bet ir iškilmingus pobūvius, banketus ir priėmimus.

Svarbus privalumas konferencijų dalyviams – galimybė naudotis visomis viešbučio teikiamomis paslaugomis: puikia restorano virtuve, SPA centro baseino ir pirčių kompleksais, masažais, kūno ir veido procedūromis, teniso kortais ir kitomis laisvalaikio pramogomis.

SPA centras

Šiuolaikiškai įrengtas „Vanagupė SPA“ centras – puiki vieta Jūsų kūnui ir sielai, kur grožis ir harmonija žengia greta, o prisilietimo pojūtis ypatingai aukštinamas. Esame įsitikinę, kad grožis ir dvasinė pusiausvyra – neatsiejami dalykai. Svečiams siūlome apie 90 SPA ritualų, skirtingos trukmės SPA programų, grožio procedūrų, klasikinių rytietiškų masažų, kūno ir veido procedūrų, atliekamų aukštos klasės specialistų subtilios prabangos prieglobstyje. Naudojamos natūralios medžiagos – nuo jūros dumblių ir purvo iki eterinių aliejų, mineralinių druskų ir žolelių ekstraktų. Norintiems pasilepinti vandens malonumais – puikiai įrengti du baseinų ir pirčių kompleksai, lauko baseinas vasaros metu.

Sporto kompleksas

Treniruoklių salė. Puikiai jaustis galite be didelio vargo. Fitneso salėje esantys treniruokliai – tikras komfortas sportuojantiems. Fitneso salėje rasite visą reikalingą gerai fizinei savijautai palaikyti įrangą: kardiovaskuliarinius, jėgos ir svorio treniruoklius, bėgimo takelius.

Teniso kortai.  Teniso kortai įrengti greta viešbučio. Grynas oras ir azartiškas žaidimas – ko daugiau reikia norint aktyviai pailsėti? Toks laisvalaikio būdas puikiai tinka ir profesionalams, ir mėgėjams. Teniso kortai veikia nuo balandžio iki spalio mėnesio. Rezervuoti galima pasiskambinus į viešbučio registratūrą.

Krepšinio aikštelė. Atvykstate su malonia kompanija? Pasiskirstykite į dvi komandas ir pirmyn į krepšinio aikštelę. Grynas oras, puikiai įrengta aikštelė ir gera nuotaika – tai ko iš tiesų reikia vasaros atostogoms.

 

fuck
2019-12-28 fuckkkkkkkkkkkkkkkkk bruvvvgvvv
Viesbutis vanagupė.
2018-06-16 Labai geras, prabangus. Patiko spa , ir restoranas.
A charming spahotel with atmosphere - and a Turkish master masseur who cured my migraine in 30 min
2017-12-17 It is rare to find a classy hotel with charming atmosphere: Vanagupe has found a balance between location, intereur design and staff and it was very plesant to stay there in December. The waiters are knowledged conversationalists with European experience and the Spa is first class: for 26 euro I had my migraine totally removed in 30 min by Turkish masseur master Gürbus Cetiner. Unforgetable!