Viešbutis „Pušų paunksnėje“

Palanga - tai žinomiausias Lietuvos kurortas prie Baltijos jūros. Balto smėlio paplūdimiai, kopos, saulė, tyras oras, kvepiantis pušų sakais, metų metus čia vilioja žmones. Garsus krepšininkas Arvydas Sabonis ir jo žmona Ingrida maloniai kviečia Jus pailsėti savo viešbutyje „Pušų paunksnėje“.

Viešbutis įsikūręs ramioje vietoje šalia Palangos Birutės parko ir Gintaro muziejaus. Viešbučio kompleksas savo natūraliu akmens ir medžio eksterjeru darniai įsilieja į gracingų pušų aplinką.

Atstumas iki jūros - 200 m, iki miesto centro - 300 m, iki oro uosto - 9 km, iki geležinkelio stoties - 12 km, iki golfo aikštyno - 15 km, iki Klaipėdos miesto - 25 km.

Viešbutyje yra:
- 13 apartamentų,                              - Baseinas, pirtis,
- 10 standartinių kambarių,                - SPA kompleksas,
- Restoranas ir baras,                        - Požeminis garažas,
- Banketinė salė,                                - Mašinų stovėjimo aikštelė.
- Konferencijų salė,

Neseniai renovuoti Liukso klasės apartamentai įrengti per du aukštus su terasa balkone. Aukštos lubos, jaukus atviras židinys, gražūs klasikiniai baldai, plačios ir patogios lovos, subtilus apšvietimas, skoningas marmuro, medžio ir kilimų derinys, išskirtinės medžiagos ir šilta spalvų paletė - savybės, būdingos kiekvienam apartamentui.

Atnaujinti Standartiniai kambariai - elegantiški ir stilingai dekoruoti - puikus pasirinkimas laisvalaikio svečiams. Pirmojo aukšto kambariuose yra išėjimas į lauko terasą.

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės subtilia prabanga, sukurta su meile. Pasinerkite į ekskliuzyvinių skonių kelionę stilingame restorane, patirkite atgaivą kūnui ir sielai SPA komplekse, įvertinkite šiltą personalo aptarnavimą.

Atvykimas/ Išvykimas:
Atvykimas: nuo 14:00
Išvykimas: iki 12:00

Anuliacijos sąlygos:

Nemokamai anuliuoti rezervuotus kambarius galima prieš 48 val. iki svečių atvykimo. Jei anuliacija nebus gauta per nurodytą terminą, bus imamas vienos paros anuliacijos mokestis.

Priimamos šios kreditinės kortelės:
American Express
Master Card
Visa

Patogumai

Baseinas
Wi-Fi
SPA
Šeimų numeriai
Restoranas / kavinė

Papildoma informacija

Restoranas

Jaukios atmosferos, elegantiško interjero, šefo meistriškumo ir puikaus meniu dėka restoranas apjungia gurmaniškiausius mėgavimosi maistu elementus poilsiaujant Palangoje.

Restorano meniu - tai europietiškos virtuvės derinys su ispanišku akcentu, tiesiog kviečiantis pasimėgauti ekskliuzyviniais skoniais.

Restorano salė talpina iki 85 žmonių. Šalia esanti banketinė salė - iki 30 žmonių. Šiltus vasaros vakarus kviečiame praleisti įvairiaspalvėse gėlėse skendinčioje restorano lauko terasoje, talpinančioje iki 80 žmonių.

Restorane galima rengti tiek oficialius priėmimus, tiek šeimyninius pietus, vakarienes ar ištaigingas vestuves ir gimtadienius. Priimame užsakymus proginiams tortams.

Kviečiame užsukti į virtualų turą

Meniu

SPA

Ir vasara, ir ruduo, ir žiema,ir pavasaris - poilsio metas, kai norisi užsimiršti ir pasinerti į malonumų jūrą.
Jūsų puikiai savijautai palaikyti siūlome visą kompleksą grožio terapijos paslaugų.
Profesionalūs, aukštos kvalifikacijos darbuotojai pasirūpins jūsų kūno ir sielos grožiu.
 
Jūs mums esate svarbiausi - lauksime Jūsų kiekvieną dieną!

Grožio terapijos kabinetas: 
- veido procedūros
- masažai
- manikiūras
- pedikiūras

Kviečiame užsukti į virtualų turą.

Nuostabu
2021-09-22 Norime padėkoti šio viešbučio visam personalui už nuostabiai praleistą laiką, už palaikomą visur ir visada švarą bei tvarką, skanų ir aukštam lygmenyje pateiktą maistą. Gerb. Ingrida, turite nuostabų, puikų kolektyvą, kuris Jūsų viešbučiui "neša" tik aukščiausią įvertinimą! Ypatingas AČIŪ masažuotojoms Alinai ir jos kolegei (atsiprašome, bet nesužinojome vardo) už profesionalų savo darbą, kokybę. AČIŪ administratorėms už paprastumą, aiškumą ir malonią šypseną! Buvome pirmą kartą Jūsų viešbutyje, bet tikrai ne paskutinį! Rekomenduosime ir kitiems. Sėkmės visiems! Irena ir Romualdas iš Širvintų.
Puiki vieta
2020-10-05 Tyla, ramybė, prabangus jaukumas,elegancija alsuojantis, skoningas interjeras, labai gardus maistas. Personalas paslaugus ir draugiškas, aptarnavimas malonus.Nustebino knygos - super !!! Už visą tai - AČIŪ. Norėsim sugrįžti 2020.10.05