Viešbutis „Baltic Inn“

„Baltic Inn“ - tai modernus keturių žvaigždučių viešbutis, pačioje Palangos širdyje. Tik kelios minutės iki paplūdimio, nuostabiojo Botanikos parko ir gyvybe pulsuojančios J.Basanavičiaus gatvės. Svečiams siūlome 23 šiuolaikiškai įrengtus kambarius, su minkštomis ir ypač patogiomis lovomis. Jūsų patogumui viešbutyje įrengtas panoraminis liftas, o kiekvieną atvykusįjį pasitinka muzikos garsai...

Patogumai

Wi-Fi
SPA
Šeimų numeriai
Konferencijų salė
Restoranas / kavinė

Papildoma informacija

Restoranas

Viešbučio „Baltic Inn“ restorane lankytojų laukiame ne tik šiltuoju vasaros metu, bet ir romantikos, ramybės ieškančių bet kuriuo metų laiku. Vasarą įvairiais gėrimais bei užkandžiais galėsite mėgautis ramioje lauko terasoje. Rami, neįpareigojanti aplinka puikiai tiks romantiškam pasimatymui ar kitai Jūsų ypatingai progai.

Mėgstantiems gerą virtuvę ir nepriekaištingą aptarnavimą organizuojame šventinius pobūvius, furšetus, banketus, gimtadienius, vestuves iki 35 žmonių. Kiekvienam užsakymui mūsų virtuvė paruošia individualų, pagal kliento pageidavimus suderintą meniu, pritaikytą pagal Jūsų šventės tematiką ir scenarijų. Sklandžiai organizuotas darbas, dėmesingas personalas paliks neišdildomą šventės įspūdį Jums ir Jūsų svečiams.

Masažai bei grožio procedūros

Viešbutis „Baltic Inn“ savo svečiams siūlo pasimėgauti įvairiais profesionalios masažuotojos-grožio specialistės Gaivos atliekamais masažais bei sveikatinimo procedūromis. Iš procedūrų gausos kiekvienas ras ką pasirinkti bei kaip pamaloninti savo kūną ir sielą...

Konferencijų salė

Viešbutyje „Baltic Inn“ Jūs galite ne tik puikiai praleisti savo laisvalaikį, bet ir komandiruotes, darbo vizitus bei surengti konferencijas mūsų naujoje konferencijų salėje.

Ši salė labiausiai tinka įvairiems seminarams ir nedideliems susirinkimams rengti. Priklausomai nuo jos išdėstymo stiliaus, joje telpa nuo 10 iki 30 dalyvių.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!